Connect
To Top

BMW X2 sDrive20i – prawdziwie lifestylowy samochód

Producenci samochodów dwoją się i troją aby tworzyć auta przyciągające jak największą liczbę klientów. Co mają jednak zrobić osoby, którym podobają się SUV-y i hatchbacki, a co gorsza nie mogą zdecydować się który typ nadwozia bardziej przypada im do gustu? To właśnie dla takich osób powstał BMW X2.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nisza w BMW w końcu została wypełniona

Niemcy wprowadzając do oferty X2 wypełnili w pewnym stopniu lukę. Jak dobrze wiecie X3 ma wspólne cechy z X4, X5 z X6, a co z X1? To właśnie po to powstało BMW X2, a więc crossover z… jakby to nazwać… Z zacięciem sportowym. To właśnie auto dla kogoś, kto nie chce SUV-a, ale też nie chce hatchbacka. Kto chce sportowe, ale i podwyższone auto. Przede wszystkim dla osoby, która chce się wyróżniać, bo nie ma co ukrywać, przepiękny projekt (oczywiście mówimy tu o aucie z pełną listą dodatków M Sport X) zwraca na siebie uwagę. Ale po to przecież kupuje się drogie, luksusowe samochody, prawda? No chyba nie po to, aby przejechać od punktu A do B, bo wtedy każdy by jeździł Dacią Sandero lub co najwyżej Skodą Octavią, a i to chyba byłoby przesadą.

Wróćmy jednak do naszego bohatera artykułu, a więc BMW X2, który to w stu procentach jest według mnie lifestylowym autem. Z racji tego, że magazyn internetowy MenWorld.pl, który masz okazję teraz czytać także reprezentuje taki styl życia to jak nic powinniśmy wyposażyć się w całą flotę X2-ek. Kto wie, kto wie…

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.