Connect
To Top

Call of Duty: Modern Warfare dostępne dla posiadaczy PS4

Co tu dużo mówić. Otwarte testy alfa Call of Duty: Modern Warfare już w najbliższy weekend – wyłącznie na PlayStation 4!

Call of Duty: Modern Warfare w wersji alfa dostępne na PS4

Już w ten piątek, 23 sierpnia, fani Call of Duty zyskają możliwość uczestnictwa w darmowych, otwartych testach alfa trybu 2v2 z Call of Duty: Modern Warfare wyłącznie na PlayStation 4. W ramach testów gracze otrzymają pięć różnych map do rozgrywek w trybie 2v2, w tym dwie niepokazywane wcześniej lokacje. Ani zamówienie gry w przedsprzedaży, ani aktywna subskrypcja PlayStation Plus nie są wymagane do uczestnictwa w testach.

Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia nowego wideo, które stanowi pierwsze spojrzenie na to, w jaki sposób wspierana przez karty graficzne NVIDIA GeForce RTX technologia ray-tracing zapewnia niesamowitą, foto-realistyczną oprawę wizualną w MW na PC.

Więcej informacji na temat tej gry można znaleźć na blogu producenta: https://blog.activision.com/call-of-duty

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.