babell

Darmowe kursy językowe dla uchodźców z Ukrainy od Babbel

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji są nasi sąsiedzi z zachodu. Wojna sprawiła, że wielu z nich musiało opuścić swój kraj. Oczywiście, problemem może być znajomość języka. W związku z tym Babbel oferuje darmowe kursy językowe dla uchodźców z Ukrainy.

Babbel to jedna z najpopularniejszych platform do nauki języków. W związku z bardzo trudną sytuacją, przedsiębiorstwo oferuje darmowe kursy językowe dla uchodźców z Ukrainy. Dzięki nim będą mogli uczyć się wybranych języków bez jakichkolwiek ograniczeń. Przykładowo, jeśli dana osoba zna język angielski, może rozpocząć naukę naszego, rodzimego języka lub innych, takich jak niemiecki czy włoski. Dodatkowo, Babbel pracuje nad przygotowaniem oferty nauki języka ukraińskiego, w której docelowymi językami będą polski, niemiecki lub angielski. Dzięki temu nasi sąsiedzi będą mieli ułatwienie w przypadku nauki innych języków.

Darmowe kursy językowe dla uchodźców z Ukrainy od Babbel

Darmowe kursy językowe dla uchodźców z Ukrainy od Babbel

Przedsiębiorstwo przygotowuje również artykuły związane z przyjazdem do Polski oraz Niemiec. Babbel oferuje również słowniki do nauki języka ukraińskiego dla osób decydujących się na przyjęcie Ukraińców do siebie.

Безкоштовний курс польської, німецької та італійської мов. Натисніть тут.