Dawid Podsiadło i Bogusław Linda w najnowszej odsłonie projektu dla marki Johnnie Walker

Teledysk można zobaczyć na fan page’ach marki (www.facebook.com/HouseOfWalkers) i artystów biorących udział w projekcie. A już wkrótce kolejne odsłony tego zaskakującego przedsięwzięcia.

Wyrazisty muzyk młodego pokolenia – Dawid Podsiadło, kultowa postać polskiego kina – Bogusław Linda oraz ceniona ikona rapu – Sokół. Trzech mężczyzn z pozornie różnych światów. Trzech przedstawicieli różnych pokoleń, których łączy charyzma, popularność oraz wyraziste artystyczne projekty. Łączy ich jeszcze jedno – każdy z nich robi to, co naprawdę kocha, realizuje się i konsekwentnie rozwija swoje pasje, podążając własną drogą. Robią to, w co wierzą.

Zaproszenie Dawida Podsiadło do tej edycji projektu „Rób to, w co wierzysz” było naturalnym wyborem. To charyzmatyczny i nieszablonowy artysta, który konsekwentnie rozwija muzyczną pasję. Mimo, iż dość szybko zdobył popularność, ciągle ma w sobie ten twórczy głód początkującego artysty – ciągle nienasycony, wciąż z nowymi pomysłami i rzeczami do odkrycia.

mówi Małgorzata Hajdak, Dyrektor Marketingu Diageo Polska.

W teledysku do utworu „O drodze do” młodemu muzykowi towarzyszy Bogusław Linda, który wprowadza Dawida Podsiadło do świata marki Johnnie Walker. Prowadzi go, jednocześnie nie narzucając gotowych ścieżek. Wspólnie stworzyli historię będącą artystyczną interpretacją idei, którą wyznają i którą kierują się w swoim życiu.

Pracując nad „O drodze do” czułem, że kawałek powinien być dynamiczny, gitarowy, pełen mojego wyobrażenia o rockandrollowym utworze, który odda to, czym w mojej interpretacji jest idea robienia tego, w co się wierzy. Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby cały czas, z pełnym zaangażowaniem, konsekwentnie, w zgodzie ze sobą podążać do przodu. Tak naprawdę nie samo osiąganie celu jest najważniejsze, a czerpanie przyjemności z samej podróży do niego.

– mówi Dawid Podsiadło.

Zobacz teledysk „O drodze do”: https://youtu.be/CIDSEsZ4oe8

Autorem słów singla jest Dawid Podsiadło, który wraz z Olkiem Świerkotem stworzył także muzykę. Teledysk reżyserował Marcin Filipek.

Za opracowanie kampanii odpowiada VML Poland. W ubiegłym roku teledysk „Rób to, w co wierzysz”, w którym obok Sokoła zagrał Bogusław Linda, zebrał uznanie fanów, branży muzycznej i filmowej. Został także uhonorowany pięcioma nagrodami Klubu Twórców Reklamy.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Oto rzeczy, które najlepiej sprzedają się w Dark Webie

Dark Web będący ciemną stroną Internetu skrywa naprawdę wiele...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....

Huawei wycofuje się z Europy! Co to oznacza dla klientów?

Wygląda na to, że przez nacisk Stanów Zjednoczonych, kraje...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!