boguslaw linda

Dawid Podsiadło i Bogusław Linda w najnowszej odsłonie projektu dla marki Johnnie Walker

Teledysk można zobaczyć na fan page’ach marki (www.facebook.com/HouseOfWalkers) i artystów biorących udział w projekcie. A już wkrótce kolejne odsłony tego zaskakującego przedsięwzięcia.

Wyrazisty muzyk młodego pokolenia – Dawid Podsiadło, kultowa postać polskiego kina – Bogusław Linda oraz ceniona ikona rapu – Sokół. Trzech mężczyzn z pozornie różnych światów. Trzech przedstawicieli różnych pokoleń, których łączy charyzma, popularność oraz wyraziste artystyczne projekty. Łączy ich jeszcze jedno – każdy z nich robi to, co naprawdę kocha, realizuje się i konsekwentnie rozwija swoje pasje, podążając własną drogą. Robią to, w co wierzą.

Zaproszenie Dawida Podsiadło do tej edycji projektu „Rób to, w co wierzysz” było naturalnym wyborem. To charyzmatyczny i nieszablonowy artysta, który konsekwentnie rozwija muzyczną pasję. Mimo, iż dość szybko zdobył popularność, ciągle ma w sobie ten twórczy głód początkującego artysty – ciągle nienasycony, wciąż z nowymi pomysłami i rzeczami do odkrycia.

mówi Małgorzata Hajdak, Dyrektor Marketingu Diageo Polska.

W teledysku do utworu „O drodze do” młodemu muzykowi towarzyszy Bogusław Linda, który wprowadza Dawida Podsiadło do świata marki Johnnie Walker. Prowadzi go, jednocześnie nie narzucając gotowych ścieżek. Wspólnie stworzyli historię będącą artystyczną interpretacją idei, którą wyznają i którą kierują się w swoim życiu.

Pracując nad „O drodze do” czułem, że kawałek powinien być dynamiczny, gitarowy, pełen mojego wyobrażenia o rockandrollowym utworze, który odda to, czym w mojej interpretacji jest idea robienia tego, w co się wierzy. Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby cały czas, z pełnym zaangażowaniem, konsekwentnie, w zgodzie ze sobą podążać do przodu. Tak naprawdę nie samo osiąganie celu jest najważniejsze, a czerpanie przyjemności z samej podróży do niego.

– mówi Dawid Podsiadło.

Zobacz teledysk „O drodze do”: https://youtu.be/CIDSEsZ4oe8

Autorem słów singla jest Dawid Podsiadło, który wraz z Olkiem Świerkotem stworzył także muzykę. Teledysk reżyserował Marcin Filipek.

Za opracowanie kampanii odpowiada VML Poland. W ubiegłym roku teledysk „Rób to, w co wierzysz”, w którym obok Sokoła zagrał Bogusław Linda, zebrał uznanie fanów, branży muzycznej i filmowej. Został także uhonorowany pięcioma nagrodami Klubu Twórców Reklamy.