Trwa promocja Lecha. Browar rozdaje koszulki i głośniki
301
Views

Od początku tego miesiąca trwa promocja Lecha. Poznański browar uruchomił loterię, w której można wygrać jedną z pięćdziesięciu tysięcy koszulek oraz dwóch tysięcy głośników przenośnych marki Sony.

Sprawa wygląda tak. Kupujesz dowolne piwo marki Lech – oczywiście musi to być butelka, na której widnieje informacja o trwającej promocji. Następnym krokiem jest rejestracja kodu z kapsla lub zawleczki na stronie loterialech.pl. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie, czy wygraliście nagrodę. Promocja Lecha trwa do 31.08 bieżącego roku. Jest to już kolejna edycja takiej loterii. W ubiegłym roku browar zarejestrował aż 3,5 miliona kodów.

Trwa promocja Lecha. Browar rozdaje koszulki i głośniki
Trwa promocja Lecha. Browar rozdaje koszulki i głośniki

Możesz wygrać koszulkę albo głośnik, bo trwa promocja Lecha

We wspomnianej loterii możecie zdobyć bardzo fajne koszulki z fragmentami tekstów takich artystów jak OKI, Kaliber 44, Ten Typ Mes czy Natalia Szroeder. Rzecz jasna, muzyków, którzy “udostępnili” swoje teksty jest o wiele więcej. Mało tego, pojawiają się również t-shirty dedykowane dla Lech Polish Hip-Hop Festival oraz Pol’and’Rock Festival. Przy okazji, jeśli chodzi o to ostatnie wydarzenie, na półkach sklepowych pojawiły się już puszki piwa Lech Premium, które nawiązują właśnie do festiwalu. Ich projektem zajął się Jurek Owsiak!

Trwa promocja Lecha. Browar rozdaje koszulki i głośniki
Trwa promocja Lecha. Browar rozdaje koszulki i głośniki

Jeśli masz większą “chętkę” na głośnik, a nie koszulkę, przeanalizowałem, co to za model, który można zdobyć w loterii. Jest to SONY SRS-XB13 wyposażony w baterię, która ma zapewnić działanie do szesnastu godzin. Dodatkowo, warto wspomnieć, że głośnik ten posiada certyfikat IP67, a to oznacza, że nie straszne są mu zachlapania. Co jeszcze? Ma on wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy prowadzić rozmowy, o ile oczywiście podłączymy nasz smartfon za pomocą bluetooth. Co ciekawe, SONY SRS-XB13 można łączyć w pary, by uzyskać dźwięk stereo. Wystarczy podłączyć dwa takie same głośniki wykorzystując do tego bluetooth. W promocyjnej loterii można zdobyć głośnik w jednej z pięciu wersji kolorystycznych: czarny, jasnoniebieski, cytrynowy, koralowy czy szarobłękitny.

Poznaj również inne nasze artykuły ze Świata dorosłych.

Kategoria artykułu
Świat dorosłych
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.