Żarty się skończyły. Musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie!
109
Views

Wielu osobom z pewnością nie spodoba się aktualizacja regulaminu, która oznacza, że musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie. Kto musi to zrobić?

Oglądasz filmy dla dorosłych? Jeśli tak to doskonale znasz (tak mi się wydaje) platformę z pomarańczowo-czarnym logo. Prawda? Zapewne tak jest, nawet jeśli się nie przyznasz. Tak czy inaczej, popularny portal wprowadził aktualizację regulaminu, która wprowadza niemałą rewolucję w tym świecie. Jeśli chcesz się dowiedzieć o co chodzi i czy też będziesz musiał pokazać dowód osobisty, w przypadku, gdy masz zamiar oglądać filmy dla dorosłych, przeczytaj dalszą część tego artykułu.

Żarty się skończyły. Musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie!
Żarty się skończyły. Musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie!

Oglądasz filmy dla dorosłych? Musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie

Dlaczego popularny portal z filmami dla dorosłych wprowadza tak “drastyczne” zmiany w regulaminie? Wszystko przez bardzo dużą liczbę zgłoszeń dotyczących materiałów wideo. W skrócie, moderatorzy otrzymują powiadomienia o tym, że na platformie dla dorosłych znalazł się film z ich wizerunkiem, na który nie dawali zgody. To oznacza z pewnością bardzo duże czystki wśród materiałów, które możemy odnaleźć na wspomnianym portalu. W sumie, ma to sens. Jeśli nie zgodziłeś się na prezentowanie swojego wizerunku – szczególnie na takiej platformie, masz prawo żądać usunięcia takiego filmu. Właśnie dlatego potrzebny będzie dowód osobisty.

Żarty się skończyły. Musisz pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie!
Czy każdy musi pokazać dowód osobisty na pomarańczowej platformie?

Czy ja też muszę pokazać dowód osobisty jeśli chcę oglądać filmy dla dorosłych?

Jeśli chciałbyś na przykład oglądać filmy polskiej influencerki uspokajam – nie, Ty nie musisz pokazywać swojego dowodu osobistego. Popularna pomarańczowa platforma będzie tego wymagać od twórców, którzy planują publikację nowych materiałów. Ma to sens. Jeśli ktoś będzie chciał opublikować wideo, będzie za niego odpowiadał. Dzięki temu na filmach nie powinny pojawiać się osoby, które nie wyraziły zgody na opublikowane swojego wizerunku. Z resztą, jeśli dojdzie do takiej sytuacji, moderatorzy platformy będą znali dokładnie dane osoby, która dodała taki materiał.

Przy okazji warto wspomnieć, że to może oznaczać bardzo duże czystki na pomarańczowej platformie. Stare materiały wideo, które były zarządzane przez twórców, którzy nie potwierdzą swojej tożsamości mogą być usunięte. To oznacza, że pozostaną tam tylko te filmy, których konta zostaną potwierdzone przez ich autorów.

Polska influencerka stworzyła firm dla dorosłych. Przesadziła? (+18)
Polska influencerka, QueenOfTheBlack, wywiązała się ze swoich zapewnień i rozpoczęła swoją karierę w popularnym serwisie z filmami dla dorosłych.
Kategoria artykułu
Internet
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.