Connect
To Top

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra – test

Jeśli posiadamy na przykład ultrabooka z SSD o małej pojemności może się szybko okazać, że brakuje nam miejsca na pliki. W takim przypadku idealnym “wybawieniem nas” z problemów będzie dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra. Sprawdźmy co potrafi ten model. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu na jego temat.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

O tym, że dysk zewnętrzny to przydatne urządzenie nie trzeba mówić nikomu. To na nim możemy zachować wszystkie swoje dane, takie jak zdjęcia, filmy, muzykę czy gry. Tak naprawdę (przynajmniej dla mnie) nie ma znaczenia wygląd takiego produktu. Aczkolwiek producenci starają się coraz bardziej zachęcić klientów do zakupu właśnie tego konkretnego modelu. Jak? Prezentując modele z obudowami, które są już tak małe i tak lekkie, że praktycznie nie zauważymy obecności takiego nośnika w plecaku. Tak, czy inaczej, osobiście preferuję, by taki produkt oferował przede wszystkim wysoką wydajność i na tym skupię się przy teście tego modelu. Sprawdźmy więc co potrafi dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.