Connect
To Top

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra – test

Jeśli posiadamy na przykład ultrabooka z SSD o małej pojemności może się szybko okazać, że brakuje nam miejsca na pliki. W takim przypadku idealnym “wybawieniem nas” z problemów będzie dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra. Sprawdźmy co potrafi ten model. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu na jego temat.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra

Cóż, można powiedzieć, dysk, jak dysk. Tak czy inaczej, warto jednak przyglądnąć się lepiej temu modelowi, ponieważ producent postarał się o to, by zainteresował nas nie tylko parametrami, ale także wyglądem. Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra, a konkretnie jego obudowę wykonano z dobrej jakości, miłego w dotyku materiału (pomimo, że to metal). Kolor na froncie – ciemny niebieski może się podobać zarówno paniom jak i panom. Spód natomiast pokryty jest szarym plastikiem. Dodatkowo dysk zewnętrzny WD posiada nóżki, dzięki czemu nie ślizga się po blacie biurka. Model ten wizualnie podzielono po przekątnej na dwie części. Jedna z nich jest idealnie gładka, druga natomiast posiada wyżłobienia. Zawsze to coś innego. 

Na jednym z boków umieszczono gniazdo USB typu C oraz diodę LED informującą o stanie pracy dysku. W zestawie znajdziemy nie tylko przewód z dwoma takimi końcówkami, lecz także przejściówkę na USB typu A. To duży plus dla producenta. Jest też, rzecz jasna instrukcja obsługi. Otrzymujemy również oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. Umieszczono je już na dysku. 

Warto jeszcze wspomnieć o rozmiarach nośnika. Jego wymiary to 11 x 8,2 x 1,3 cm (dł x szer x gr).

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra wyposażony jest w port USB typu C

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra wyposażony jest w port USB typu C

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.