Elon Musk zmienia Twittera na X! Totalna rewolucja!
187
Views

Elon Musk wprowadza rewolucyjne zmiany na Twitterze. Platforma, która dotychczas znana była z charakterystycznego “ptaszka” i niebieskiego koloru, przechodzi metamorfozę. Musk ogłosił, że od teraz medium społecznościowe nosi nazwę “X”.

Już nie Twitter a “X”

Decyzja ta wywołała ogromne zainteresowanie i spekulacje wśród użytkowników internetu na całym świecie. Elon Musk stwierdził, że “X” będzie “platformą do wszystkiego”, jednak to tajemnicze określenie pozostawia wiele niewiadomych. Co kryje się za tą rewolucyjną zmianą?

Przeczytaj także: Apple wyłączy iMessage! Idzie na wojnę z rządem!

Pożegnanie z ikonicznym “ptaszkiem” i niebieskim kolorem może być dla wielu użytkowników nostalgiczne, jednak Musk postanowił nadać platformie nową, tajemniczą tożsamość. Czarne tło i minimalistyczne logo mają być symbolami nowej ery platformy, której kierunek i zastosowania pozostają na razie owiane tajemnicą.

Elon Musk zmienia Twittera na X! Totalna rewolucja!_2
Tak wyglądała siedziba Twi… nowej platformy społecznościowej.

Zmiany już zostały wprowadzone

Już teraz użytkownicy platformy mogą zauważyć wprowadzone zmiany, a nowa nazwa i logo stanowią wyraziste znaki nowego rozdziału w historii serwisu. Jakie będą dalsze kroki Elona Muska w kontekście nowej platformy? Czy faktycznie stworzy on miejsce, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki komunikujemy się w mediach społecznościowych?

Elon Musk zmienia Twittera na X! Totalna rewolucja!
Zmiany zostały już wprowadzone do serwisu.

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi, jednak już teraz wszyscy oczekują na kolejne informacje i szczegóły dotyczące serwisu. Elon Musk znany jest z ekscentrycznych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań, więc świat trzyma rękę na pulsie, by zobaczyć, jakie rewolucje przyniesie tajemnicza platforma społecznościowa.

Źródło: Nowa platforma Muska

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.