130
Views

Facebook ma kolejny problem ze swoimi usługami. Setki użytkowników zgłasza problemy z niedziałającym serwisem zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Facebook nie działa, ale tylko w pełnej wersji serwisu.

Facebook nie działa. Znowu.

W ostatnim czasie Facebook bardzo często miewa różne awarie. Jakiś czas temu miliony użytkowników zgłaszało problemy zarówno z samym serwisem, jak i aplikacją Messenger. Dopiero po kilku godzinach programiści poradzili sobie z kryzysem. Jak sie okazuje serwis znowu nie działa.

Facebook nie działa. Utrudnienia w dostępie na różnych przeglądarkach.
Facebook na przeglądarce Safari.

Nowa awaria nie dotyka jednak wszystkich użytkowników. Użytkownicy komputerów Apple informują, że FB nie działa na przeglądarce Safari. Co dziwne, wchodząc z tego samego komputera przez przeglądarkę Chrome, Facebook działa normalnie. Wskazanie problemu jest o tyle trudne, ponieważ nie każdy skarży się na złe działanie serwisu. Na niektórych komputerach FB działa dobrze, a na innych pokazuje pustkę jaką widzicie wyżej.

Facebook nie działa. Utrudnienia w dostępie na różnych przeglądarkach.
Facebook na przeglądarce Chrome na tym samym komputerze.

Problem widoczny jest głównie na komputerach

Facebook nie działa głównie na komputerach. Wchodząc do serwisu przez aplikację mobilną, bez problemu możemy korzystać że wszystkich funkcji. Serwis działa również w przypadku mobilnej odsłony m.facebook.com. Problemy pojawiają się w momencie, gdy z adresu usuniemy przedrostek “m.”. Wtedy pełna witryna nawet się nie ładuje.

Wzrastającą liczbę zgłoszeń możemy zaobserwować w serwisie downdetector.pl. Coraz większa liczba użytkowników zgłasza swoje problemy z niedziałającym serwisem Facebook. Pierwsze zgłoszenia zaczęły pojawiać się w okolicach godziny 9:00.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.