Fenomenalny Drake bije kolejny rekord!

Drake to bezsprzecznie najpopularniejszy raper na świecie. Każda piosenka, której się dotknie zamienia się w platynę i bije rekordy popularności. Raper może pochwalić się dwunastoma utworami w prestiżowym zestawieniu magazynu „Billboard” Top10. Tym samym oficjalnie pobił on rekord legendarnych Beatlesów z 1964 roku!

Drake – MIA czołowym utworem artysty

„MIA” Drake stworzył we współpracy z Bad Bunny. 24 października utwór znalazł się w najlepszej dziesiątce zestawienia magazynu Billboard. To dwunasty utwór artysty, który w przeciągu roku trafił na tą prestiżową listę. Dzięki „MIA” pobił rekord brytyjskiego zespołu rockowego The Beatles.

Aubrey Grahan, bo tak właściwie nazywa się raper, od swoich młodzieńczych lat był związany z show-biznesem. Jako nastolatek swoją karierę zaczynał jako aktor w bardzo popularnym serialu „Degrassi”. Dopiero w 2006 roku na poważnie zajął się przemysłem muzycznym. Tak jak większość raperów zaczynał od umieszczania w Internecie swoich mixtape’ów. Największy sukces przyniósł mu trzeci, o nazwie „So Far Gone”, który zrobił furorę w sieci. Obecnie na koncie rapera znajduje się pięć albumów studyjnych, z czego ten najnowszy – „Scorpion” ukazał się 29 czerwca bieżącego roku.

 

Reklama

Fot. Wikipedia.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama