Connect
To Top

Fiat Tipo SW S-Design – kompakt… premium?

Masz pewną kwotę do wydania na samochód. Postanowiłeś, że będzie to auto nowe. Nie żaden sprowadzany pojazd z niepewną historią. Wolisz wyjechać z salonu osobiście. Wybór pada na jakieś auto kompaktowe. Czy takim jest Fiat Tipo SW S-Design? Z jednej strony tak, bo możemy je kupić za około 50 tysięcy. Z drugiej jednak niekoniecznie, jeśli mówimy o bohaterze testu. Dlaczego? Kosztuje ponad sto tysięcy złotych.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawsze jest tak, że ktoś może powiedzieć: “Po co płacić tyle pieniędzy za ten model? Dołożysz trochę i kupić półkę wyżej.”. Wiele osób zastanawia się. Kupić Octavię Laurin & Klement, czy Superba w podstawie? Problem wręcz odwieczny. Dlaczego o tym piszę? Jakiś czas temu testowałem już ten włoski kompakt. Była to wersja hatchback, która kosztowała około 84 tys. złotych. Sporo, prawda? Zważmy również na to, że samochód ten dostępny jest od 44 500 złotych. W przypadku bohatera tego artykułu Włosi zaszaleli jeszcze bardziej. Fiat Tipo SW S-Design kosztuje więc więcej, niż dwa takie auta w podstawie. Mówimy o kwocie rzędu 107 tysięcy złotych. Sprawdźmy więc co oferuje ten model. Warto wydać tyle pieniędzy? A może lepiej kupić dwa takie same pojazdy w podstawie? Zakończmy już to zbędne gdybanie i sprawdźmy w końcu ten samochód. 

Fiat Tipo SW S-Design to takie kombi, które rzeczywiście może się podobać.

Fiat Tipo SW S-Design to takie kombi, które rzeczywiście może się podobać.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.