Connect
To Top

Fiat Tipo SW S-Design – kompakt… premium?

Masz pewną kwotę do wydania na samochód. Postanowiłeś, że będzie to auto nowe. Nie żaden sprowadzany pojazd z niepewną historią. Wolisz wyjechać z salonu osobiście. Wybór pada na jakieś auto kompaktowe. Czy takim jest Fiat Tipo SW S-Design? Z jednej strony tak, bo możemy je kupić za około 50 tysięcy. Z drugiej jednak niekoniecznie, jeśli mówimy o bohaterze testu. Dlaczego? Kosztuje ponad sto tysięcy złotych.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Fiat Tipo SW S-Design to dobrze nam znana konstrukcja. Może nie w takiej wersji, ale znamy go z ulic

Wygląd Tipo opisywałem już przy okazji recenzji wersji hatchback. Testowany Fiat Tipo SW S-Design wyposażony był w LED-owe reflektory, duże 18-calowe felgi aluminiowe, szyby lekko przyciemniane. Nie ukrywam, to jeden z nielicznych samochodów z nadwoziem kombi, który jest tak fajnie zaprojektowany, że może się podobać. Linia jest ładnie narysowana. Można się odwrócić za tym autem. A jednak kilka drobnych dodatków wizualnych sprawia, że samochód sprawia wrażenie jakby droższego. Pytałem wielu osób o to, czy Tipo im się podoba. Praktycznie nie było ani jednej negatywnej odpowiedzi. Włosi postarali się więc tworząc ten model. Do tego jednak wcale nie trzeba wersji S-Design. Fiat Tipo sam w sobie wygląda bardzo dobrze. 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media