Connect
To Top

Ford Mondeo Hybrid – świetna alternatywa dla diesla

Planujesz zakup sedana. Ma być przestronny, komfortowy, a przy okazji chcesz być modny, więc ma to być hybryda. Nie żadne diesle, ani benzyny z pojemnością mniejszą niż butelka wody. Powinien zainteresować Cię testowany przeze mnie Ford Mondeo Hybrid. Jeśli zastanawiasz się, czy zakup auta z takim rozwiązaniem ma sens sprawdź ten artykuł.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Mondeo piątej generacji zostało zaprezentowane w Detroit w… 2012 roku. Szmat czasu. Początkowo było to drugie wcielenie Forda Fusiona. Swoją drogą, nawet nie sprawdzajcie jak wygląda pierwsza generacja. Długo musieliśmy czekać, by samochód trafił w końcu do Europy. Dopiero po dwóch latach pojawił się na targach we Frankfurcie. Prywaciarze sprowadzali oczywiście na potęgę Fusiony z USA, jednak co z prawdziwie europejskim Mondeo? Ostatecznie model ten jest sprzedawany od 2015 roku. Od tamtej pory rynek wręcz został zalany tym samochodem. Wcale to nikogo nie powinno dziwić. Jest  komfortowy, dobrze wyposażony i przede wszystkim tani. Ogromna ilość Mondeo jeździ w firmach. Sam myślę o zakupie MK5, ponieważ auto po prostu mi się podoba. O ile ja nastawiałem się na diesla, o tyle od testów trafiła się hybryda. Cóż, po teście mam mętlik w głowie. Oj, spory mętlik. Ale od początku. Poznajcie bohatera testu. Oto Ford Mondeo Hybrid.

Ford Mondeo Hybrid to świetna alternatywa dla diesla. Pali niewiele nie tylko w mieście, ale i w trasie!

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.