Za ten fotelik samochodowy Avionaut dziecko ci podziękuje
136
Views

Podróżowanie z dzieckiem nie musi być stresujące, ponieważ wystarczy fotelik, który nie tylko zagwarantuje komfort, ale zapewni przy tym także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy Avionaut MaxSpace Comfort System+ to rewolucyjny model, na który warto postawić. Dlaczego?

Avionaut MaxSpace Comfort System+: Nowy standard w podróżowaniu z dziećmi

Podróże z dziećmi często stawiają przed rodzicami trudne wybory między bezpieczeństwem a wygodą. Polska marka Avionaut postanowiła to zmienić i zaprezentowała rewolucyjny fotelik samochodowy Avionaut MaxSpace Comfort System+. Model ten nie tylko chroni najmłodszych, ale także zapewnia im wygodę podróżowania.

Przeczytaj także: Urlop w ferie? Koniecznie przeczytaj, co zrobić przed podróżą

Polski producent, w celu zapewnienia dzieciom jak najwyższego komfortu podczas podróży podjął współpracę z dziecięcymi fizjoterapeutami, dzięki czemu powstał fotelik, który nie tylko spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, ale także wspiera zdrowy rozwój kręgosłupa dziecka podczas jazdy.

Fotelik samochodowy Avionaut to bezpieczne i wygodne podróżowanie

Znalezienie równowagi między bezpieczeństwem a wygodą w fotelikach samochodowych to wyzwanie dla rodziców i producentów na całym świecie. Fotelik Avionaut MaxSpace Comfort System+ został stworzony z myślą o zapewnieniu zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody podczas podróży. Produkty marki Avionaut są projektowane zgodnie z wytycznymi środowisk medycznych, co przekłada się na pozytywne opinie niemieckiego stowarzyszenia AGR (Aktion Gesunder Rücken), które zrzesza ponad 150 specjalistów, takich jak fizjoterapeuci oraz lekarze różnych dziedzin, specjalizującego się w schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego.

Za ten fotelik samochodowy Avionaut dziecko ci podziękuje! Fot. mat. prasowy
Fotelik otrzymał pozytywne opinie niemieckiego stowarzyszenia AGR (Aktion Gesunder Rücken)! Fot. mat. prasowy

Zdrowy kręgosłup dziecka

Avionaut kładzie duży nacisk na zdrowy rozwój kręgosłupa dzieci. Fotelik MaxSpace Comfort System+ zaprojektowany dla starszaków, ważących 15-50 kg (100-150 cm) oferuje zaawansowaną ergonomię pozycji siedzącej i półleżącej, zaprojektowaną we współpracy z fizjoterapeutami. Dzięki temu, fotelik nie tylko zapewnia wsparcie dla naturalnej krzywizny kręgosłupa, ale także oferuje wsparcie dla odcinka szyjnego, lędźwiowego i dodatkowego wypełnienia siedziska. Ergonomiczne podejście minimalizuje ryzyko dyskomfortu i późniejszych problemów z postawą, zapewniając dziecku bezpieczną i komfortową podróż.

Innowacyjna technologia dla lepszej jakości snu

Fotelik MaxSpace Comfort System+ umożliwia odchylenie siedzenia do pozycji odpoczynku, co poprawia jakość snu podczas podróży. Dodatkowo, fotelik odciąża odcinek szyjny, zapobiegając opadaniu głowy dziecka podczas snu i zapewnia naturalne, zdrowe ułożenie. Innowacyjna technologia fotelika pozwala uniknąć bólu szyi i kręgosłupa, który często towarzyszy podróżom samochodowym.

Bezpieczeństwo w standardach europejskich

Fotelik Avionaut MaxSpace Comfort System+ spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Pozytywny wynik testu ADAC oraz zgodność z normą R129/03 (i-Size) potwierdzają wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo produktu. Fotelik jest również wyposażony w system mocowania ISOFIX, co ułatwia prawidłową instalację i zwiększa kompatybilność z różnymi modelami pojazdów.

Bezpieczne i wypoczęte dzieci w drodze

Avionaut MaxSpace Comfort System+ to innowacyjne podejście do fotelików samochodowych, które łączy bezpieczeństwo z wygodą podróżowania. Fotelik dostał pozytywną ocenę testu ADAC, który przemawia za wysoką jakością wykonania i normami bezpieczeństwa, a także spełnia opracowany przez Europejską Komisję Gospodarczą standard R129/03 (i-Size), który odpowiada za weryfikację ochroni dzieci w autach, w przypadku zderzeń czołowych i bocznych, a także wymaga od producenta mocowania lepszych systemów (np. ISOFIX), dzięki którym kompatybilność fotelików z różnymi modelami pojazdów jest wyższa, a ich instalacja prostsza.

Na bezpieczeństwie dziecka nie można oszczędzać, dlatego warto zainwestować w fotelik samochodowy, który spełnia największe wymagania i zapewnia wysoki komfort podróży. Więcej informacji na temat fotelika samochodowego Avionaut MaxSpace Comfort System+ znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Kategoria artykułu
Podróże
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.