Connect
To Top

Garmin Vivomove HR – klasyczny zegarek z funkcjami smart

Wiele osób interesuje się elektroniką ubieraną, a więc smartwatchami czy smartbandami. Niestety nie każdemu przypada do gustu elektroniczna tarcza, która wygląda ładnie tylko wtedy, gdy jest podświetlona. Co więc zrobić, gdy chcielibyście korzystać z funkcji smart, ale preferujecie jednak klasyczne zegarki? Odpowiedź jest prosta. Należy zastanowić się nad rozwiązaniem hybrydowym. Jednym z nich jest Garmin Vivomove HR, czyli zegarek z funkcjami smart. Sprawdźcie co oferuje ten model. Zapraszam do lektury artykułu.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania zależy od tego jaką wersję Garmin Vivomove HR wybierzemy. W wersji sportowej otrzymamy zegarek, przewód ładowania oraz dokumentację. Modele wyższej klasy mogą różnić się tym, że dodatkowo klient otrzyma silikonowy pasek. Mowa o wersji Onyks, a więc czarnej z brązowym zamszowym paskiem lub różowo-złotym z szarym zamszowym paskiem.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.