Connect
To Top

Garmin Vivomove HR – klasyczny zegarek z funkcjami smart

Wiele osób interesuje się elektroniką ubieraną, a więc smartwatchami czy smartbandami. Niestety nie każdemu przypada do gustu elektroniczna tarcza, która wygląda ładnie tylko wtedy, gdy jest podświetlona. Co więc zrobić, gdy chcielibyście korzystać z funkcji smart, ale preferujecie jednak klasyczne zegarki? Odpowiedź jest prosta. Należy zastanowić się nad rozwiązaniem hybrydowym. Jednym z nich jest Garmin Vivomove HR, czyli zegarek z funkcjami smart. Sprawdźcie co oferuje ten model. Zapraszam do lektury artykułu.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wygląd Garmin Vivomove HR

Hybrydowy zegarek Garmin Vivomove HR to produkt, który będzie wyglądał bardzo dobrze zarówno na spotkaniu biznesowym, jak i podczas treningu. To za sprawą wymiennych pasków oraz przemyślanego designu koperty. Co mam na myśli? Chodzi mi o sam projekt tarczy. Jest minimalistyczny. Tak po prostu. Nie ma tu przesadzonych “bajerów”, które mogą się podobać jeśli… ktoś ma trzynaście lat. Tutaj producent wybrał stonowany design. O kolorze obramówki nie piszę, ponieważ to kwestia gustu. Napiszę tylko, że została ona wykonana ze stali nierdzewnej, natomiast sama obudowa to szklany polimer wzmocniony włóknem.

Jeszcze większy szacunek za ukrycie ekranu (dotykowego!). Jest to OLED o wymiarach 9,6 mm x 19,2 mm, który wyświetla obraz w rozdzielczości 64 x 128 pikseli. Już na zdjęciach widać, że nie oferuje on perfekcyjnej jakości, ale raczej nie o to tu chodzi. Ma on za zadanie wyświetlić podstawowe dane lub umożliwić ewentualne przełączenie muzyki odtwarzanej na smartfonie.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media