Hardkorowy Koksu sprzedawał nielegalne środki w Internecie!

Hardkorowy Koksu to lubiany i rozpoznawalny kulturysta. Światło dzienne ujrzały fakty o jego nie do końca legalnej działalności.

Hardkorowy Koksu wyleciał z Kanału Sportowego!

Robert Bruneika jest dobrze znany ze swojej działalności internetowej. Były kulturysta o litewskich korzeniach to lubiana postać w showbiznesie. Fani znają go z występów w MMA, kiedy walczył z zawodnikami jak: Najman, Ozdoba czy Popek. Podczas swojej ostatniej wizyty na Kanale Sportowym renoma jego sklepu internetowego – bruneikasports.com stanęła pod znakiem zapytania.

W czasie trwania środowego programu LIVE na kanale sportowym, prowadzący Maciej Turski odebrał telefon od „fana”, którym okazał się znany internetowy „wyjaśniacz” Patryk Barański aka Patryk 2703. Hardkorowy Koksu został oskarżony przez dzwoniącego o prowadzenie nielegalnej działalności za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. SARMY bo o nie chodzi to selektywne modulatory receptorów androgennych i są nielegalne w sprzedaży na polskim rynku. Sklep Koksa jest zarejestrowany w UK, jednak zapewnia wysyłkę również do Polski. Od kilku dni oficjalna strona sklepu jest wyłączona a Kanał Sportowy „odcina się” od postaci Hardkorowego Koksa usuwając wszystkie materiały, w których brał udział. Poniżej oświadczenie KS:

„Szanowni widzowie, Jako kanał sportowy czujemy się zobowiązani wyjaśnić sprawę współpracy z Robertem Burneiką. Nie posiadaliśmy informacji na temat działalności pana Burneiki i nie utożsamiamy się z jego prywatnymi przedsięwzięciami i poglądami. Filmy z udziałem pana Burneiki zostały usunięte z naszych kanałów i natychmiast po zapoznaniu się z problemem zakończyliśmy współpracę. Z wyrazami szacunku, Ekipa KS”

Źródło zdjęć: portal gazetapomorska.pl.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Rośnie płaca minimalna. Wzrost płac o nawet 600 złotych!

Rząd od dawna zapowiadał, że płaca minimalna wzrośnie. Od...

Tak Polska zagra z Holandią! Oto skład Biało-Czerwonych!

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w...

ART FACTOR – The Pop Legacy in Post-War Italian Art. Jedyna taka wystawa w Polsce!

Jeśli jesteście fanami sztuki współczenej, to nie możecie tego...

OnePlus 11 Pro – specyfikacja ujawniona!

Wygląd OnePlus 11 Pro został ujawniony już w zeszłym...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...
Tomasz Chruściel
Tomasz Chruścielhttps://menworld.pl
Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!