Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce!

Studniówka z horroru. W Lesznie nie było zabawy a strach.; Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce! Studniówka z horroru. W Lesznie nie było zabawy a strach.; Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce!
Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce!

Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości poinformował dziś, że Prokuratura Krajowa oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego schwytały zawodnika pierwszoligowego klubu hokejowego. Hokeista był rosyjskim szpiegiem – to Maksim S.

Rosja ma oczy i uszy wszędzie

Ważną informację dzisiejszego poranka podał minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro. Jak się okazało, Prokuratura Krajowe we współpracy z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego schwytała Maksima S., sportowca, który reprezentował barwy jednego z hokejowych klubów ze Śląska. Hokeista był rosyjskim szpiegiem.

Przeczytaj także: Odbiera nagrodę z rąk Putina, a był idolem milionów

Reklama

Rosyjscy szpiedzy wpadają jeden po drugim! Kolejny sukces śledczych PK i ABW. Schwytano szpiega, który działał pod płaszczykiem sportowca. Rosjanin był zawodnikiem 1-ligowego klubu. To już 14 zatrzymany członek rozpracowanej przez nas siatki szpiegowskiej. Dziękuję prokuratorom i funkcjonariuszom ABW za zaangażowanie w obronie Ojczyzny!

napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro
Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce!_2
Zbigniew Ziobro poinformował o zatrzymaniu obywatela Rosji, który na co dzień grał w pierwszej lidze hokeja w Polsce.

Hokeista był rosyjskim szpiegiem. Grał dla pierwszoligowego klubu

Maksim S. był zawodnikiem jednego ze śląskich klubów hokejowych, który na co dzień występował w pierwszej lidze w Polsce. Jak się okazuje, zdaniem śledczych hokeista był rosyjskim szpiegiem i wprowadził wywiad na temat infrastruktury krytycznej dla naszego kraju w kilku województwach.

Hokeista był rosyjskim szpiegiem! Grał w 1. lidze w Polsce!
Maksim S. był zawodnikiem jednego ze śląskich klubów. Grozi mu 10 lat więzienia. Fot. Pexels

Jak możemy przeczytać na portalu i.pl:

„W śledztwie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej dotyczącym siatki szpiegowskiej działającej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali obywatela Federacji Rosyjskiej. Czynności zostały przeprowadzone na terenie woj. śląskiego. Mężczyzna został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut.”

cytat z portalu i.pl

Zarzuty, jakie postawiono mężczyźnie to udział w zorganizowanej grupie przestępczej, a także działanie na rzecz obcego wywiadu przeciwko interesom Rzeczypospolitej Polskiej. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: i.pl/Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama