102
Views

Wygląd najnowszej serii iPhone 13 nie jest już dla nas żadną tajemnicą. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia makiet nadchodzących smartfonów. Nowe smartfony Apple zmienią nieco swój wygląd.

iPhone 13 – premiera już we wrześniu

Smartfony Apple, które zostaną pokazane we wrześniu tego roku, nieco zmienią swój wygląd względem obecnej generacji. Według plotek iPhone 13 będzie oferował mniejszy notch. Zmieni się natomiast rozmiar wyspy aparatów, która będzie teraz nieco większa. Wszystkie modele będą grubsze i większe, a najbardziej widoczne będzie to w przypadku modelu 13 Pro Max.

iPhone 13. Zobaczcie jak prezentują się nowe smartfony!
Zdjęcia udostępnił Sonny Dickson na swoim profilu na Twitterze.

Patrząc na makiety, które mają na celu odwzorować rozmiary urządzenia, możemy zobaczyć, że zarówno podstawowa wersja iPhone 13, jak i model mini mają zmieniony układ kamer. Teraz obiektywy nie są ułożone w pionowej linii, a pod kątem. Makiety tworzy się dla producentów akcesoriów, którzy muszą dopasować etui do gabarytów urządzenia.

Co zaoferują nowe smartfony Apple?

Oprócz cieńszych ramek, mniejszego notcha i większej wyspy na aparaty, iPhone 13 przyniosą trochę nowości. Największym i najciekawszym rozwiązaniem będzie z pewnością nowy ekran LTPO o odświeżaniu 120 Hz. Element ten znajdzie się w modelach 13 Pro i 13 Pro Max.

Smartfony ponownie będą zaopatrzone w skaner LiDAR, który pozwala na tworzenie projektu 3D np. pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Najnowsza generacja smartfonów Apple zyska także pojemniejszą baterię niż poprzednik. Jest to bardzo dobra wiadomość dla przyszłych użytkowników.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.