Izak pokazał ile wydał kasy na Steamie. Miałby teraz dom
116
Views

Izak pochwalił się podczas transmisji na żywo ile pieniędzy wydał na platformie Steam. Mógłby teraz mieć dom zamiast wirtualnych przedmiotów.

Izak chwali się ile wydał na Steam

https://youtu.be/PQlaU-vGLns?t=5

Podczas transmisji na żywo, streamer zaprezentował zrzut ekranu z podsumowaniem jego wydatków na tej platformie. Suma robi wrażenie, bo mówimy o kwocie rzędu ponad 280 tysięcy złotych, za które kilka lat temu spokojnie streamer byłby w stanie kupić dom, czy mieszkanie. Niemniej sam na ilość pieniędzy nie narzeka, bo będąc jednym z popularniejszych polskich streamerów, kontraktów reklamowych mu nie brakuje.

Na co głównie poszły środki?

Część wydatków to gry, spora większość to zakupy na rynku, ale największa to zakupy w grach. Jednak warto pamiętać, że są osoby, które zdecydowanie więcej wydają na chociażby same klucze do skrzynek w CS:GO. Przykładem może być streamer xQc, który nie wytrzymał i podczas meczu otworzył skrzynkę.

Przeczytaj także: Budda ujawnił swoje zarobki na YouTube. Grube pieniądze…

Źródło: YouTube

Kategoria artykułu
Internet
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.