Connect
To Top

Już za rok koniec z prasowaniem

Wielu ludziom codzienny obowiązek prasowania i składania ubrań zabiera dużo wolnego czasu. Na całe szczęście jest na to sposób. FoldiMate to urządzenie w sam raz do twojego domu. Wyprasuje i złoży ubrania za ciebie, wszystko w parę chwil.

Domowa pralnia nie zabierze nam zbyt dużo miejsca, oszczędzi sporo czasu i problemu.  Do tej pory Magiel chętnie przyjmował nasze ubrania, to może się wkrótce zmienić. Oprócz prasowania i eleganckiego składania, dezynfekuje ubrania zmiękcza je i jeśli chcemy nawet perfumuje.

Pojemność urządzenia to  trzynaście ubrań, które trzeba powiesić na zewnętrznych wieszakach.  I tu w zasadzie kończy się nasz udział, resztą zajmuje się maszyna po kilku minutach otrzymujemy przepiękny, profesjonalnie złożony stosik.  Jedynym minusem jest fakt, że maszynę będzie można zakupić w 2017 roku. Producent przyjmuje zamówienia, cena urządzenia będzie wynosić między 700 a 850 dolarów.

Spory wydatek, jednak Magiel też kosztuje a posiadanie domowego odpowiednika to wygoda czystej postaci.  Możliwości urządzenia zostały zaprezentowane w materiale, który podsyłamy poniżej:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media