Kibic kopnął bramkarza Arsenalu. Teraz za to odpowie

Kopnął bramkarza Arsenalu. Teraz za to odpowie Kopnął bramkarza Arsenalu. Teraz za to odpowie
Kopnął bramkarza Arsenalu. Teraz za to odpowie

Podczas derbów Londynu jeden z kibiców Tottenhamu Hotspur kopnął bramkarza Arsenalu, a potem uciekł, kryjąc się w tłumie. Na niewiele się to zdało, bo policja zidentyfikowała 35-latka, który stanie przed sądem.

Derby Londynu pełne emocji i kontrowersji

Mecze derbowe w piłce nożnej wywołują sporo emocji, zwłaszcza jeśli mówimy o spotkaniach na szczycie ligi. W minioną niedzielę Tottenham podejmował liderujący w Premier League Arsenal na swoim stadionie. Emocji było od groma, przepychanek również nie brakowało. Kanonierzy ostatecznie wygrały to spotkanie 2:0.

Przeczytaj także: Jeremy Sochan wdał się w bójkę! Nie z nim takie numery!

Reklama

Oczywiście z takim wynikiem nie mogli pogodzić się zarówno piłkarze Tottenhamu, jak i kibice drużyny Spurs. Po końcowym gwizdku doszło do kilku przepychanek oraz kuriozalnej sytuacji, w której ofiarą został bramkarz Arsenalu, Aaron Ramsdale. Jeden z kibiców „Kogutów” stanął na bandzie i kopnął goalkeepera Kanonierów.

Kibic kopnął bramkarza Arsenalu. Stanie przed sądem

Kibic Tottenhamu po tym, jak kopnął bramkarza Arsenalu, szybko udał się w stronę trybun, gdzie wmieszał się w tłum rozgniewanych kibiców Spurs. Myślał, że w ten sposób uniknie on konsekwencji, jakie niósł za sobą jego czyn. Niestety dla niego, kamery znajdujące się na stadionie uchwyciły każdy jego ruch i pokazały jego twarz.

https://twitter.com/StokeyyG2/status/1615375625174360065

Okazało się, że sprawcą jest 35-letni Joseph Watts z Hickney, którego oskarżono o napaść, wejście na obszar, na którym odbywało się wydarzenie sportowe i rzucenie obiektem na boisko w trakcie spotkania, co jest sprzeczne z ustawą o futbolu z 1991 roku. Mężczyzna stanie przed sądem 17 lutego.

Za głupotę się płaci!

Źródło: Policja UK

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama