Site icon MenWorld.pl

Kuba Błaszczykowski czeka na rozmowę, być może z Tobą

Kuba Błaszczykowski, ale taki wirtualny czeka na każdego z nas

Kuba Błaszczykowski, a właściwie z jego wirtualne alter ego – chatbot opracowany we współpracy Lay’s czeka na każdego z nas w sieci. Można z nim porozmawiać między innymi o największej pasji, czyli piłce nożnej. Kuba opowiada o początkach swojej kariery, jej przełomowych momentach, a także o swoich piłkarskich umiejętnościach. Bardziej dociekliwi mają szansę odkryć sekretną taktykę gry popularnego zawodnika – pół żartem, pół serio.

Uczestnicząc w czacie, można dowiedzieć się również jak Kuba Błaszczykowski spędza wolny czas, co go motywuje, denerwuje i stresuje, a nawet co lubi jeść na obiad. Nie brakuje mu też poczucia humoru. Były kapitan reprezentacji Polski opowiada piłkarskie suchary, rysuje, a nawet… tańczy. Ponadto na osoby lubiące wyzwania czeka tajemnicza opcja „Zaskocz mnie”. W końcu kto nie chciałby niespodzianki od piłkarza takiej klasy?

 

Reklama

„Wejdź do gry z Kubą”

Przy okazji rozmowy z Kubą można wziąć udział konkursie o mistrzowskie nagrody. W I. etapie konkursu Lay’s, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, zapraszał do gry o bilety na Finał Ligii Mistrzów w Madrycie. Już 1 czerwca dziesięciu laureatów wraz z osobami towarzyszącymi weźmie udział w tym wielkimi piłkarskim święcie! Aktualnie w chatbocie, w ramach III. edycji konkursu Lay’s na uczestników czeka gra zręcznościowa, która przenosi wprost na piłkarskie boisko. Aby przejść pierwszy etap należy strzelić trzy z pięciu rzutów karnych, co może okazać się nie lada wyzwaniem. Następnie trzeba odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto wejść do gry z Kubą?”. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania: telewizor, koszulki sportowe Adidas i zestawy kibica od Lay’s. Konkurs trwa do 1 czerwca br.

Szczegóły na temat kampanii można poznać odwiedzając fanpage firmy Lay’s.

Exit mobile version