155
Views

Kuba Błaszczykowski, ale taki wirtualny czeka na każdego z nas

Kuba Błaszczykowski, a właściwie z jego wirtualne alter ego – chatbot opracowany we współpracy Lay’s czeka na każdego z nas w sieci. Można z nim porozmawiać między innymi o największej pasji, czyli piłce nożnej. Kuba opowiada o początkach swojej kariery, jej przełomowych momentach, a także o swoich piłkarskich umiejętnościach. Bardziej dociekliwi mają szansę odkryć sekretną taktykę gry popularnego zawodnika – pół żartem, pół serio.

Uczestnicząc w czacie, można dowiedzieć się również jak Kuba Błaszczykowski spędza wolny czas, co go motywuje, denerwuje i stresuje, a nawet co lubi jeść na obiad. Nie brakuje mu też poczucia humoru. Były kapitan reprezentacji Polski opowiada piłkarskie suchary, rysuje, a nawet… tańczy. Ponadto na osoby lubiące wyzwania czeka tajemnicza opcja „Zaskocz mnie”. W końcu kto nie chciałby niespodzianki od piłkarza takiej klasy?

 

„Wejdź do gry z Kubą”

Przy okazji rozmowy z Kubą można wziąć udział konkursie o mistrzowskie nagrody. W I. etapie konkursu Lay’s, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, zapraszał do gry o bilety na Finał Ligii Mistrzów w Madrycie. Już 1 czerwca dziesięciu laureatów wraz z osobami towarzyszącymi weźmie udział w tym wielkimi piłkarskim święcie! Aktualnie w chatbocie, w ramach III. edycji konkursu Lay’s na uczestników czeka gra zręcznościowa, która przenosi wprost na piłkarskie boisko. Aby przejść pierwszy etap należy strzelić trzy z pięciu rzutów karnych, co może okazać się nie lada wyzwaniem. Następnie trzeba odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto wejść do gry z Kubą?”. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania: telewizor, koszulki sportowe Adidas i zestawy kibica od Lay’s. Konkurs trwa do 1 czerwca br.

Szczegóły na temat kampanii można poznać odwiedzając fanpage firmy Lay’s.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.