Connect
To Top

LAMAX BFit Pro – kompan na nadgarstku

Postanowiłem zmienić swój tryb życia i po prostu… wziąłem się za siebie. Dieta, liczenie kalorii oraz cardio co drugi dzień powoli przynoszą efekty, jednak jak każdy amator biegów brakowało mi na nadgarstku mojego osobistego asystenta, który będzie kontrolował mój puls, dystans czy czas. Z pomocą przyszła opaska LAMAX BFit PRO.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

LAMAX BFit Pro to produkt czeskiego producenta. Jest to opaska w dobrej cenie, która mimo swoich małych gabarytów w swojej niewielkiej obudowie ma schowane kilka przydatnych funkcji. Te z pewnością przydadzą się podczas aktywnego wypoczynku. Jak sprawdziła się podczas testów? Sprawdźcie w dalszej części artykułu!

 

Zawartość opakowania

Po otwarciu pudełka czeka nasz miłe zaskoczenie. Otrzymujemy dwie opaski w dwóch kolorach.W naszym przypadku czerwoną oraz czarną. Poza tym miłym akcentem znajdziemy standardową zawartość. BFit Pro oraz dokumentację. Na pudełku znalazły się najważniejsze informacje na temat urządzenia.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media