Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł; Apple uśmierca tego MacBooka. Jeśli go masz, pożegnaj się
142
Views

Kto chociaż raz spróbuje MacOS, ten do Windowsa nie wróci. Oczywiście, żartuję, ale jeśli potrzebny Ci laptop do pracy – głównie biurowej, MacBook Air M1 będzie bardzo dobrą opcją. Tym bardziej, że w Euro RTV AGD możesz kupić go za 4399 zł. Mało tego! Na upartego cena może być niższa i wyniesie 4179,05 zł.

Bardzo długo używałem MacBooka Air M1 i nie ukrywam, byłem z tego sprzętu zadowolony. Długi czas pracy na baterii, rewelacyjna wydajność i wysoka jakość wykonania. Tak w jednym zdaniu mogę opisać wrażenia z użytkowania tego modelu. Z resztą, przesiadłem się na MacBooka Air z M, więc to o czymś świadczy. A przecież na co dzień mam styczność z wieloma różnymi notebookami. Zawsze jednak wnioski nasuwają się same.

Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł
Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł

Jeśli ma to być laptop do pracy, a w szczególności do działań biurowych (ale i nie tylko – MacBook bardzo dobrze radzi sobie z renderem filmów), produkt marki Apple to rozsądny wybór. Tym bardziej, że możecie kupić go za 4399 zł jeśli płacicie jednorazowo, bądź 4179,02 wybierając 20 rat po 219,95 zł. Euro RTV AGD płaci za Was pierwszą ratę. Jeśli chcecie zobaczyć tą ofertę kliknijcie tutaj. Link przeniesie Was do sklepu.

Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł

Mowa o modelu w kolorze gwiezdna szaroś. Notebook wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM oraz dysk o pojemności 256 GB. Mówimy więc o wariancie podstawowym, co jednak nie wpływa absolutnie na komfort pracy. Wręcz przeciwnie! Jest on nadal bardzo wysoki. Warto również dodać, że w przypadku MacBooka Air M1 dostajemy 13,3 calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i wspomniany chip, który sprawdzi się nawet w bardzo zaawansowanych operacjach, które wymagają mocnego procesora. Praca w środowisku CAD, Photoshop czy w edycji wideo? Bez problemu model ten będzie radził sobie z takimi zadaniami, serio!

Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł
Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł

Dodatkową kwestią, która przemawia za MacBookami jest świetna integracja w tak zwanym ekosystemie Apple. Jeśli macie np. smartwatch, smartfon i tablet tej samej firmy, urządzenia te będą bardzo łatwo “wymieniały się” informacjami. Fakt, Windows z Androidem też już to potrafi ale uwierzcie – w Apple dzieje się to o wiele sprawniej.

Podsumowując, jeśli potrzebujecie komputera przenośnego, który sprawdzi się podczas codziennych zadań – nie tylko tych biurowych, w Euro RTV AGD pojawiła się promocja na laptop Apple, dzięki której kupicie MacBooka Air M1 za 4399 zł – wybierając płatność z góry lub 4179,05 zł w opcji na 20 rat, gdyż sieć sklepów oferuje pierwszą wpłatę.

Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł
Laptop do pracy? W Euro kupisz MacBooka Air M1 za 4399 zł

Sprawdź również: Apple MacBook Pro z M2 Pro i M2 Max może mieć 96 GB RAM!

Kategoria artykułu
Notebooki i komputery
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.