130
Views

Lee Jeans znana jest wielu osobom. Nic w tym dziwnego, w końcu to jeden z najpopularniejszych producentów ubrań z jeansu. Lee Jeans Fits Me to nowa kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2021. Co nowego oferuje nam producent? Jak sama nazwa mówi, chodzi o wybór outfitu, który będzie świetnie leżał na nas. Niezależnie od tego, jaki typ sylwetki nas cechuje.

Marka Lee prezentując najnowszą kolekcję – Lee Jeans Fits Me zachęca nas do znalezienia idealnie dopasowanych modeli dżinsów. To nawiązanie do kampanii z 1948 roku – Lee Fits ‘Em All, która potwierdzała ideę o uniwersalności denimu. W końcu to ona przyświeca marce. Mało tego, jest również dowodem tego, że Lee Jeans od zawsze tworzyła spodnie (ale i nie tylko), które miały wyznaczać kierunek w historii denimu, a także definiowały indywidualny styl.

Lee Jeans Fits Me – nowa kolekcja jeansów dla mężczyzn na sezon wiosna-lato 2021

Sprawdźmy, co producent oferuje mężczyznom. Nowa kolekcja to przede wszystkim modele Luke, Malone czy Daren. Jest też nowy fason – West. Ma on uzupełnić linię podstawowych fasonów. Warto zauważyć, że Luke to przede wszystkim nowoczesne i hybrydowe jeansy. Łączą dopasowany, a więc wąski krój, a także delikatnie zwężane nogawki. Z kolei Austin ma jeszcze węższe niż Luke nogawki, natomiast oferuje więcej miejsca w udach. Daren to klasyka z prostymi nogawkami i zapięciem na zamek. Nowość, która pojawia się w sezonie wiosna-lato 2021 to model West. Czym się wyróżnia? Cechuje go fason z prostymi nogawkami i to aż od ud po kostki.

Marka stawia na ekologię

Przedsiębiorstwo zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dbanie o środowisko. Dlatego też Lee korzysta z bawełny organicznej. Podczas produkcji wybranych fasonów wykorzystano innowacyjne techniki barwienia. Mowa między innymi o pianowym barwieniu Indigood, które nie zużywa wody, a przy okazji wykorzystuje niewielką ilość energii. Innym procesem, który również zredukował zużycie wody do zera jest tak zwany Crystal Clear. Jak widać – da się.

Sprawdź również nasze inne artykuły z kategorii moda męska.

Lee Jeans Fits Me - nowa kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2021
Lee Jeans Fits Me - nowa kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2021

Lee Jeans Fits Me – kolekcja damska sezon wiosna-lato 2021

Rzecz jasna, nie możemy pominąć pań. Tak, wiem – przecież MenWorld.pl to magazyn dla mężczyzn, ale być może chcecie poznać fasony, które kupicie swoim wybrankom? Tak więc w przypadku kolekcji damskiej mamy przede wszystkim model Carol, który cieszy się niezwykłą popularnością. Są również dżinsy Breese Boot, a także model Scarlett High. Nowością jest krój Stella Tapered ze zwężanymi nogawkami.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.