Legia zarobi 10 milionów euro! Sprzedaje kluczowego piłkarza!
223
Views

Ernest Muci to jeden z najlepszych piłkarzy warszawskiej drużyny. Legia zarobi 10 milionów euro na transferze albańskiego piłkarza, ponieważ ten za taką kwotę ma przenieść się do tureckiego Besiktasu! To rekordowy transfer!

Legia zarobi 10 milionów euro! Rekordowy transfer

Runda wiosenna zacznie się dla Legii bardzo ciekawie, ponieważ konto bankowe warszawskiego klubu rozrośnie się o niewyobrażalną sumę. Besiktas mocno walczył o pozyskanie Ernesta Muciego, który wzbudzał zainteresowanie klubów z Premier League i te starania przyniosły skutek.

Przeczytaj także: Zieliński podpisał kontrakt z Interem. Napoli mocno go za to ukarze

Przedstawiciele tureckiego klubu mieli prowadzić zaawansowane negocjacje z Legią, co ostatecznie się udało. Ernest Muci odejdzie ze stołecznego klubu, w którym zagrał 34 oficjalne spotkania. Kwota jest naprawdę spora, bo mówi się o ośmiocyfrowej sumie, co oznacza, że Legia zarobi co najmniej 10 milionów euro!

Legia zarobi 10 milionów euro! Sprzedaje kluczowego piłkarza!
Muci trafia do Besiktasu. Legia na tym transferze zarobi 10 milionów euro! Fot. Besiktas

Rekordowy transfer Legii Warszawa

Ernest Muci to jedna z największych gwiazd stołecznego zespołu i jeden z najlepszych piłkarzy, dzięki któremu warszawskiemu klubowi udało się awansować z drugiego miejsca w grupie w Lidze Konferencji Europy do fazy pucharowej tego turnieju. Zainteresowanie albańskim piłkarzem było naprawdę duże, a o napastnika pytał nawet Fulham.

Rzekomo kwota jaką Legia chciała za reprezentanta Albanii, odstraszyła angielski klub, jednak o napastnika postarał się Besiktas, którego trenerem od niedawna jest były selekcjoner reprezentacji Polski, Fernando Santos. Klub oficjalnie potwierdził transfer Albańczyka.

Jeśli plotki podane przez albańskie media dotyczące kwoty sprzedaży się potwierdzą, byłaby to największa kwota za sprzedaż zawodnika w historii Legii Warszawa.

Źródło i fot.: Besiktas

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.