Michniewicz został zwolniony! Prezes PZPN przekazał informację!

Cezary Kulesza jasno w sprawie narodowości nowego selekcjonera!, Wybór selekcjonera tuż, tuż. Zostało trzech kandydatów?, Kiedy poznamy nazwisko nowego trenera? Już wiemy! Cezary Kulesza jasno w sprawie narodowości nowego selekcjonera!, Wybór selekcjonera tuż, tuż. Zostało trzech kandydatów?, Kiedy poznamy nazwisko nowego trenera? Już wiemy!
Logo PZPN

Czesław Michniewicz został zwolniony! Prezes PZPN, Cezary Kulesza, potwierdził, że z końcem roku 52-letni trener przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski.

Prezes PZPN oficjalnie ogłasza – kadra bez trenera

Stało się coś, czego oczekiwał chyba każdy fan polskiej piłki reprezentacyjnej. Czesław Michniewicz został zwolniony, co oficjalnie oznajmił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza. 52-letni trener przestanie pełnić obowiązku selekcjonera z końcem roku.

polska - rosja Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!, Świetny weekend Polaków! Grad goli przed Mundialem! [WIDEO], Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz? Oto główny kandydat na trenera reprezentacji Polski? Michniewicz został zwolniony! Prezes PZPN przekazał informację!
Czesław Michniewicz wraz z końcem roku przestanie pełnić rolę trenera reprezentacji Polski. Fot. PZPN

Przeczytaj także: Michniewicz stracił szatnię. Bunt w reprezentacji!

Reklama

W imieniu zarządu PZPN chcieliśmy serdecznie podziękować Czesławowi Michniewiczowi za 11 miesięcy pracy na stanowisku selekcjonera. Jak wiemy, trener przejął kadrę w bardzo trudnym momencie. Mimo tych okoliczności, zdołał wywalczyć awans na mundial, utrzymał także miejsce w elicie Ligi Narodów. Poprowadził również reprezentację do pierwszego od 36 lat awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata. Za to Czesławowi Michniewiczowi należą się podziękowania

– prezes PZPN Cezary Kulesza.

Czesław Michniewicz został zwolniony pomimo awansu

Michniewicz został zwolniony, pomimo tego, że dokonał czegoś, co nie udało się od 1982 roku i wyszedł z drużyną narodową z grupy na Mistrzostwach Świata w Katarze. Posadę trenera objął 31 stycznia 2022 roku i od razu został rzucony na głęboką wodę, ponieważ musiał wygrać mecz barażowy ze Szwecją.

To się udało, jednak styl gry reprezentacji Polski nie podobał się nikomu, nawet samym zawodnikom. Trener stracił zaufanie i poparcie piłkarzy, dlatego też zwolnienie Czesława Michniewicza było kwestią czasu.

Jest decyzja. Polska w finałach baraży do MŚ 2022, tak polska zagra z holandią, Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!
Oficjalny komunikat PZPN – Michniewicz został zwolniony!

Kto będzie następcą 52-letniego selekcjonera? Nowy trener będzie miał sporo na głowie, ponieważ już w marcu zaczynają się mecze eliminacyjne do ME 2024!

Źródło: PZPN

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama