Miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry! PSG oszalało!

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Marca: Wymiana Mbappe nabiera rozpędu! "Jest blisko"; Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć! Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Marca: Wymiana Mbappe nabiera rozpędu! "Jest blisko"; Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć!
PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart? Fot. Author Unknown

Saga z Kylianem Mbappe trwa w najlepsze. Francuz rzekomo jest zdecydowany na odejście ze swojego obecnego klubu. Okazuje się, że PSG przygotowało lukratywną ofertę – ponad miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry! Czy napastnik się zgodzi?

Ponad miliard euro dla Mbappe to kusząca oferta?

PSG dalej nie wie, co stanie się z Kylianem Mbappe, który rzekomo chce opuścić Park Książąt. Wszyscy widzą, że francuski napastnik myśli już od jakiegoś czasu o przenosinach do Real Madryt, z którym jest łączony od kilku lat. Na ten moment Królewscy nie dysponują odpowiednimi środkami, które zadowoliłyby Paris-Saint Germain.

Przeczytaj także: Powrót Modera? Najnowsze informacje nie są optymistyczne

Reklama

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry! PSG oszalało!
PSG wyceniło Kyliana Mbappe na 200 milionów euro. Czy naprawdę jest tyle wart? Fot. Author Unknown

Wydaje się, że francuski zawodnik robi wszystko, aby doszło do transferu. W ostatnim czasie wypowiedział się, że życie w PSG jest ciężkie i „ogranicza”. To nie zraziło działaczy klubu, którzy stwierdzili, że ponad miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry w PSG, to odpowiednia na ten moment oferta.

Francuz się zgodzi?

Ponad miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry dla Paris-Saint Germain brzmi jak oferta wyciągnięta rodem z opowieści niejednego ojca, który gdyby nie kontuzja, to byłby zawodowcem. Jak podają media, taka oferta rzeczywiście pojawiła się na stole. Jest jednak jeden problem. Nie jest ona dozwolona.

Miliard euro dla Mbappe za 10 lat gry! PSG oszalało!
Ponad miliard euro za 10 lat gry, taką ofertę ma otrzymać Mbappe. Podobno zielone światło dał nawet sam Emir Kataru.

We francuskiej lidze obowiązują pewne zasady dotyczące zawierania umów pomiędzy klubami a piłkarzami. Według tych reguł kontrakt może trwać maksymalnie 5 lat, dlatego też podpisanie umowy na 10 lat z jednym klubem nie jest możliwe.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama