Motorola Moto G7 Plus – świetny smartfon ze średniej półki

W dzisiejszych czasach wszystkie oczy zwrócone są w stronę flagowych modeli smartfonów, których cena niekiedy sięga nawet 6 tysięcy złotych. Wydawanie takich pieniędzy na telefon, który zmienimy często co dwa lata nie jest dla wszystkich rozsądną opcją. Dlatego warto zajrzeć na półkę średnią, gdzie znajdziemy urządzenia w dobrych cenach, które spełnią nasze oczekiwania. Czy taka jest Motorola Moto G7 Plus? Przekonajmy się o tym.

Tył smartfona

Czytnik linii papilarnych znalazł się na plecach urządzenia, tuż pod podwójnym aparatem, który dość mocno wystaje poza linię obudowy. Trzeba przyznać, że obudowa aparatu jest dość oryginalna. Tego typu designu nie oferuje żaden inny producent. Brawo dla Motoroli, że trzyma się własnej ścieżki, a nie idzie w tym przypadku za innymi.

Do największych minusów nie tylko tyłu, ale całokształtu należy to, że telefon palcuje się niemiłosiernie, zaś szczeliny między ekranem czy też plecami, a krawędziami lubią magazynować brud. Nie ma się co oszukiwać, nie wygląda to zbyt dobrze i przed tym raczej się nie ustrzeżemy. Nawet, jeśli będziemy korzystać z etui, które jest dołączone do zestawu.

Reklama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama