Motorola Moto G7 Plus – świetny smartfon ze średniej półki

W dzisiejszych czasach wszystkie oczy zwrócone są w stronę flagowych modeli smartfonów, których cena niekiedy sięga nawet 6 tysięcy złotych. Wydawanie takich pieniędzy na telefon, który zmienimy często co dwa lata nie jest dla wszystkich rozsądną opcją. Dlatego warto zajrzeć na półkę średnią, gdzie znajdziemy urządzenia w dobrych cenach, które spełnią nasze oczekiwania. Czy taka jest Motorola Moto G7 Plus? Przekonajmy się o tym.

Gesty w Moto G7 Plus

Smartfony Motoroli słyną z bardzo przydatnych gestów, które zdecydowanie ułatwiają życie. Do standardowych gestów należą m.in.:

  • podniesienie smartfona, aby go wybudzić,
  • potrząśnięcie telefonem aby włączyć latarkę,
  • dwukrotne obrócenie nadgarstkiem szybkim ruchem w celu aktywacji aparatu

Co ciekawe, producent postanowił dodać kilka innych. Najbardziej przydatnym jest robienie zrzutu ekranu przy pomocy dotknięcia ekranu trzema palcami. Dla ludzi, którzy w swoich słuchawkach nie posiadają klawiszy funkcyjnych udostępniona została opcja zmiany utworów przy pomocy dłuższego przytrzymania przycisków regulacji głośności. I tak odpowiednio klikając głośniej = uruchamiamy następny utwór, ciszej = utwór wstecz. W Moto G7 Plus znajdziemy dodatkowo takie przydatne funkcje jak włączenie trybu „nie przeszkadzać” przy pomocy położenia telefonu ekranem do powierzchni blatu. Jest także wyciszenie dzwonka bezpośrednio po podniesieniu urządzenia. Możliwa jest również obsługa smartfona jednym przyciskiem, zamiast trzema oddzielnymi – klasycznymi przyciskami nawigacji. Motorola ułatwia także sterowanie podczas jazdy autem. Możemy więc operować smartfonem za pomocą naszego głosu. Urządzenie jest w stanie odczytywać kto do nas dzwoni oraz przeczytać otrzymane wiadomości.

Motorola Moto G7 Plus - świetny smartfon ze średniej półki

Reklama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama