Motorola Moto G7 Plus – świetny smartfon ze średniej półki

W dzisiejszych czasach wszystkie oczy zwrócone są w stronę flagowych modeli smartfonów, których cena niekiedy sięga nawet 6 tysięcy złotych. Wydawanie takich pieniędzy na telefon, który zmienimy często co dwa lata nie jest dla wszystkich rozsądną opcją. Dlatego warto zajrzeć na półkę średnią, gdzie znajdziemy urządzenia w dobrych cenach, które spełnią nasze oczekiwania. Czy taka jest Motorola Moto G7 Plus? Przekonajmy się o tym.

Czytnik linii papilarnych oraz rozpoznawanie twarzy

Obie funkcje działają bardzo dobrze, z czego skan odcisku palca wyśmienicie. W moim rankingu jest na zadecydowanym topie jeśli chodzi o szybkość działania. Wyżej jest tylko Huawei oraz Honor. Wystarczy chwilowe dotknięcie obszaru i telefon zostaje odblokowany. Jego skuteczność jest wysoka, co cieszy. Gorzej jest w przypadku brudniejszych palców, ale to raczej normalne.

Skan twarzy również działa bardzo szybko. Często zdarzało mi się tak, że telefon leżał bezczynnie na biurku i podczas przejścia obok niego telefon się odblokowywał. Rozpoznawanie twarzy działa nawet w momencie, gdy ekran jest wyłączony i wyświetla nam się Always on Display. Niekiedy może być to problem ponieważ w takie sytuacji dostęp do telefonu jest bardzo prosty.

Czytnik linii papilarnych w Moto G7 Plus działa wręcz wzorowo.
Czytnik linii papilarnych w Moto G7 Plus działa wręcz wzorowo.

Reklama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama