Motorola Moto G7 Plus – świetny smartfon ze średniej półki

W dzisiejszych czasach wszystkie oczy zwrócone są w stronę flagowych modeli smartfonów, których cena niekiedy sięga nawet 6 tysięcy złotych. Wydawanie takich pieniędzy na telefon, który zmienimy często co dwa lata nie jest dla wszystkich rozsądną opcją. Dlatego warto zajrzeć na półkę średnią, gdzie znajdziemy urządzenia w dobrych cenach, które spełnią nasze oczekiwania. Czy taka jest Motorola Moto G7 Plus? Przekonajmy się o tym.

Wydajność Moto G7 Plus

Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 636, który wspierany jest przez 4 GB RAM. Połączenie tych podzespołów zapewnia płynną i szybką prace na co dzień. Telefon reaguje momentalnie na polecenia. Co ważne, nie zauważyłem przegrzewania się podzespołów. Dużą zasługę ma tutaj czysty Android One, którego optymalizacja stoi na najwyższym poziomie.

Podczas testów nie doświadczyłem żadnych spowolnień, zacięć systemu, samoistnego wyłączania aplikacji czy przycięć animacji. Otwarte aplikacje momentalnie wczytują się z pamięci. Nawet po kliku dniach appki szybko wracają na pulpit i działają sprawnie.

Trochę gorzej wygląda to w przypadku aplikacji, które wymagają dużej wydajności od zawartych tutaj podzespołów. Poniżej znajdziecie wykresy, które stawiają Motorolę Moto G7 Plus naprzeciw innych telefonów. Są tam modele z tej samej półki, a także dla porównania umieściliśmy kilka flagowców.

Reklama

  

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama