1502
Views

Testowany smartfon Motorola Moto G7 Plus charakteryzuje się dobrym wykonaniem, wysokiej jakości wyświetlaczem oraz czystym system Google Android One. Jego optymalizacja sprawia, że telefon bez najmocniejszej specyfikacji potrafi pracować komfortowo i wykonywać wszelkie polecenia w szybkim tempie.

 

Wykonanie Motoroli Moto G7 Plus

Motorola Moto G7 Plus z pewnością swoim wyglądem nie przypomina smartfona ze średniej półki. Telefon został wykonany z materiałów, które są solidne i wytrzymają nie jedno. Z pewnością może zaskoczyć fakt, że producent wykorzystał tutaj szkło, które znajduje się nie tylko na ekranie, ale również “na plecach” urządzenia. Mówimy tutaj o Gorilla Glass 3, i mimo, że nie jest to najnowsze wcielenie popularnego szkła, to mogę śmiało powiedzieć, że wywiązuje się ono ze swoich obowiązków. Podczas testów nie zaobserwowałem na nim żadnych rys.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.