Connect
To Top

Motorola Moto G7 Plus – świetny smartfon ze średniej półki

W dzisiejszych czasach wszystkie oczy zwrócone są w stronę flagowych modeli smartfonów, których cena niekiedy sięga nawet 6 tysięcy złotych. Wydawanie takich pieniędzy na telefon, który zmienimy często co dwa lata nie jest dla wszystkich rozsądną opcją. Dlatego warto zajrzeć na półkę średnią, gdzie znajdziemy urządzenia w dobrych cenach, które spełnią nasze oczekiwania. Czy taka jest Motorola Moto G7 Plus? Przekonajmy się o tym.

Wstecz1 z 11Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Testowany smartfon Motorola Moto G7 Plus charakteryzuje się dobrym wykonaniem, wysokiej jakości wyświetlaczem oraz czystym system Google Android One. Jego optymalizacja sprawia, że telefon bez najmocniejszej specyfikacji potrafi pracować komfortowo i wykonywać wszelkie polecenia w szybkim tempie.

 

Wykonanie Motoroli Moto G7 Plus

Motorola Moto G7 Plus z pewnością swoim wyglądem nie przypomina smartfona ze średniej półki. Telefon został wykonany z materiałów, które są solidne i wytrzymają nie jedno. Z pewnością może zaskoczyć fakt, że producent wykorzystał tutaj szkło, które znajduje się nie tylko na ekranie, ale również “na plecach” urządzenia. Mówimy tutaj o Gorilla Glass 3, i mimo, że nie jest to najnowsze wcielenie popularnego szkła, to mogę śmiało powiedzieć, że wywiązuje się ono ze swoich obowiązków. Podczas testów nie zaobserwowałem na nim żadnych rys.

Wstecz1 z 11Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media