Connect
To Top

Motorola prezentuje nowe smartfony Moto G7

Motorola od pewnego czasu wprowadza na rynek smartfony cechujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Czy Moto G7, a więc najnowsze dzieło z rodziny Moto G podtrzyma dobrą passę?

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Seria Moto G – dobre smartfony ze średniej półki

Kilka dni temu opublikowałem tekst na temat Motoroli Moto Z 3 Play. Jest to udany smartfon, który cechuje się dobrym wykonaniem, wydajnymi parametrami i atrakcyjną ceną. W naszej redakcji gościły także inny modele tego producenta, między innymi Moto G6, który również jest potwierdzeniem tego, że smartfony Motoroli kupują osoby, które kierują się rozsądkiem. Popularność marki widoczna (lub słyszalna) jest na każdym kroku. Ile razy podróżując komunikacją miejską słyszałem słynne “Hello Moto”. Jak widać, coś w tym jest i ludzie na prawdę lubią Motorolę. Dlatego też producent zdecydował się na wprowadzenie nowych smartfonów Moto G7, które są kontynuacją udanej serii Moto G. Podobno mają mieć lepszy aparat, wydajniejsze podzespoły, lepsze wyświetlacze oraz mają oferować dłuższy czas działania baterii.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media