Connect
To Top

Najbardziej intrygujący seryjni mordercy świata

Wstecz1 z 13Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

„Milczenie owiec”, „Hannibal”, seria „Krzyk” czy najnowszy serial „Miasto zła” to filmy, które ukazują postać i makabryczne czyny seryjnych morderców, którzy bezlitośnie tropią i mordują swoje ofiary w najbardziej wyszukany sposób. Te intrygujące sceny, czasami dają do myślenia, niemniej najczęściej po chwili grozy podczas seansu, wracamy do prozy dnia codziennego. Oto najbardziej intrygujący seryjni mordercy świata.

Bezlitośni seryjni mordercy…

Nieco inaczej podchodzimy jednak do realnych zbrodni, których dopuściły się postaci takie jak słynny Kuba Rozpruwacz, Ted Bundy czy Monster, które siały postrach, dopuszczając się najbardziej brutalnych i okrutnych czynów w rzeczywistości, stając się ludzkimi drapieżnikami bez sumienia.

Oto 12 najbardziej brutalnych i zarazem intrygujących seryjnych morderców na świecie, których zbrodnie wstrząsają do dziś.

nLj4OwWij498SnGT6yCM

Wstecz1 z 13Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Świat dorosłych

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media