2370
Views

„Milczenie owiec”, „Hannibal”, seria „Krzyk” czy najnowszy serial „Miasto zła” to filmy, które ukazują postać i makabryczne czyny seryjnych morderców, którzy bezlitośnie tropią i mordują swoje ofiary w najbardziej wyszukany sposób. Te intrygujące sceny, czasami dają do myślenia, niemniej najczęściej po chwili grozy podczas seansu, wracamy do prozy dnia codziennego. Oto najbardziej intrygujący seryjni mordercy świata.

Bezlitośni seryjni mordercy…

Nieco inaczej podchodzimy jednak do realnych zbrodni, których dopuściły się postaci takie jak słynny Kuba Rozpruwacz, Ted Bundy czy Monster, które siały postrach, dopuszczając się najbardziej brutalnych i okrutnych czynów w rzeczywistości, stając się ludzkimi drapieżnikami bez sumienia.

Oto 12 najbardziej brutalnych i zarazem intrygujących seryjnych morderców na świecie, których zbrodnie wstrząsają do dziś.

nLj4OwWij498SnGT6yCM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kategoria artykułu
Świat dorosłych
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.