Navitel RE 5 Dual – nawigacja i wideorejestrator w jednym urządzeniu

Dotychczas kupując dodatkowe wyposażenie do auta musieliśmy kupować osobno wideorejestrator, a osobno nawigację. O ile z takowej korzystaliście. Było to dość kłopotliwe. Na szczęście Navitel RE 5 Dual rozwiązuje ten problem.

Urządzenie wyposażono w procesor MSB2531A. jego częstotliwość taktowania wynosi 800 MHz. Dodatkowo mamy 8 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć montując kartę pamięci microSD. Jej maksymalna pojemność może wynosić 32 GB. RE 5 Dual pracuje pod kontrolą systemu Linux. Dużym plusem jest magnetyczny uchwyt, który sprawia, że w prosty sposób możemy odpiąć urządzenie i zabrać je ze sobą. Kolejnym atutem jest dotykowy, 5-calowy ekran, który znacznie ułatwia obsługę poszczególnych funkcji.

Nie wiesz jaką kamerę samochodową wybrać? Sprawdź nasz ranking wideorejestratorów.

Navitel RE 5 Dual – nawigacja i wideorejestrator w jednym urządzeniu

Jeśli chodzi o wideorejestrator, urządzenie nagrywa materiały wideo w rozdzielczości Full HD (30 klatek na sekundę). Producent wyposażył kamerę samochodową w sensor night vision, który ma za zadanie oferować nam wysoką jakość nagrań zarówno w nocy, jak i w dzień. Kąt widzenia w tym przypadku wynosi 140 stopni. Co ciekawe, mamy również port kamery tylnej. To oznacza, że będziemy mogli podpiąć drugi obiektyw, aby uzyskać nagrania z przodu, jak i tyłu naszego auta.

Producent informuje, że prezentowany model wyposażono w mapę aż 47 krajów. Kolejnym atutem są darmowe aktualizacje. Mam nadzieję, że częste i dożywotnie. Warto również zwrócić uwagę na aktualną bazę fotoradarów. Jeszcze jednym atutem jest wbudowany transmiter FM, który pozwala nam odtwarzać muzykę oraz komunikaty nawigacji, wykorzystując radio i głośniki samochodowe.

Cena? Wydaje mi się, że bardzo atrakcyjna – wynosi 599 zł. W zestawie z Navitel RE 5 Dual otrzymujemy ładowarkę, przewód USB, uchwyt, rysik oraz niezbędną dokumentację.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

UOKiK wygrywa w sądzie z właścicielem sieci Biedronka

Sąd podtrzymał decyzję UOKiK odnośnie kary 115 milionów złotych...

T-mobile wprowadza swoją markę smartfonów z 5G. T Phone 5G

Według badań wynika, że ponad połowa Polaków korzysta ze...

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj