Navitel RE 5 Dual – nawigacja i wideorejestrator w jednym urządzeniu

Dotychczas kupując dodatkowe wyposażenie do auta musieliśmy kupować osobno wideorejestrator, a osobno nawigację. O ile z takowej korzystaliście. Było to dość kłopotliwe. Na szczęście Navitel RE 5 Dual rozwiązuje ten problem.

Urządzenie wyposażono w procesor MSB2531A. jego częstotliwość taktowania wynosi 800 MHz. Dodatkowo mamy 8 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć montując kartę pamięci microSD. Jej maksymalna pojemność może wynosić 32 GB. RE 5 Dual pracuje pod kontrolą systemu Linux. Dużym plusem jest magnetyczny uchwyt, który sprawia, że w prosty sposób możemy odpiąć urządzenie i zabrać je ze sobą. Kolejnym atutem jest dotykowy, 5-calowy ekran, który znacznie ułatwia obsługę poszczególnych funkcji.

Nie wiesz jaką kamerę samochodową wybrać? Sprawdź nasz ranking wideorejestratorów.

Reklama

Navitel RE 5 Dual – nawigacja i wideorejestrator w jednym urządzeniu

Jeśli chodzi o wideorejestrator, urządzenie nagrywa materiały wideo w rozdzielczości Full HD (30 klatek na sekundę). Producent wyposażył kamerę samochodową w sensor night vision, który ma za zadanie oferować nam wysoką jakość nagrań zarówno w nocy, jak i w dzień. Kąt widzenia w tym przypadku wynosi 140 stopni. Co ciekawe, mamy również port kamery tylnej. To oznacza, że będziemy mogli podpiąć drugi obiektyw, aby uzyskać nagrania z przodu, jak i tyłu naszego auta.

Producent informuje, że prezentowany model wyposażono w mapę aż 47 krajów. Kolejnym atutem są darmowe aktualizacje. Mam nadzieję, że częste i dożywotnie. Warto również zwrócić uwagę na aktualną bazę fotoradarów. Jeszcze jednym atutem jest wbudowany transmiter FM, który pozwala nam odtwarzać muzykę oraz komunikaty nawigacji, wykorzystując radio i głośniki samochodowe.

Cena? Wydaje mi się, że bardzo atrakcyjna – wynosi 599 zł. W zestawie z Navitel RE 5 Dual otrzymujemy ładowarkę, przewód USB, uchwyt, rysik oraz niezbędną dokumentację.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama