1208
Views

Podróżując samochodem możemy doświadczyć wielu nieprzyjemności. Czasami zwykła kolizja może oznaczać sporo problemów. Szczególnie wtedy, gdy winowajca nie chce przyznać się do popełnionego czynu. Jak sobie z tym radzić? Odpowiedź jest prosta: kamera samochodowa. Wystarczy na szybie zamontować kompaktowe urządzenie, które nagra przebieg naszej podróży. Nasuwa się jednak pytanie: jaki wideorejestrator wybrać? Sprawdź ranking kamer samochodowych 2021, aby wybrać urządzenie idealnie pasujące do Twoich preferencji. 

Przygotowując ranking kamer samochodowych 2021 zwracałem uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim celowałem w dużą rozbieżność cenową, aby każdy mógł sprawdzić modele w swoim budżecie. Stąd aż dwadzieścia cztery kamery samochodowe w tym zestawieniu!

Wracając do cen, znajdą się modele za mniej niż sto złotych, a także takie za grubo ponad tysiąc. Urządzenia podzieliłem na sześć kategorii cenowych. Pierwszy, to kamery samochodowe do 100 zł. Następną grupą były wideorejestratory do 200 zł. Kolejna to modele do 350 zł. Przechodząc dalej mieliśmy kamery do 600 zł, by przejść do modeli do 900 zł i na końcu wszystkie powyżej. Przy każdym dodałem porównywarkę cenową, abyście mogli sprawdzić na bieżąco cenę produktu. Jeśli dalej zastanawiacie się jaki wideorejestrator wybrać, mam nadzieję, że prezentowany ranking kamer samochodowych 2021 pomoże w podjęciu tej decyzji. 

Spis treści

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kategoria artykułu
Motoryzacja · Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.