147
Views

Biznesowe laptopy Toshiba po rebrandingu. Poznajcie Dynabook Portege X30-F i Tecra X40-F

W Dynabook Portege X30-F i Tecra X40-F znajdziemy między innymi najnowszy procesor Intel Core ósmej generacji (Whiskey Lake), pamięć Intel Optane, a także liczne nowości takie jak Precision Touchpad (PTP) rozpoznający gesty wykonywane przy użyciu palców. Laptopy najnowszej generacji wyposażono w Windows 10 Modern Standby (MS), następcę Windows 8.1 Connected Standby. Jest także tryb zasilania podobny do rozwiązania stosowanego w smartfonach. Kolejne udogodnienia Portege X30-F i Tecra X40-F to najnowszy standard WiFi 6 (802.11ax) zapewniający szybkość i niezawodność połączeń w każdym środowisku.

9 lipca, świętując 30 urodziny marki, obchodzimy w Japonii Dzień Dynabook. To idealny moment na wprowadzenie do Europy laptopów z logo dynabook. Toshiba zaprezentowała swój pierwszy laptop w 1985 roku (T1100). Pierwszy notebook DynaBook J-3100 SS001 pojawił się w roku 1989” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. – „Dziś, jako dynabook Europe pokazujemy dwa nowe laptopy. Utrzymują one najwyższą jakość oczekiwaną od marki dynabook, korzystają z bogatego dziedzictwa trzydziestu lat innowacji w tworzeniu przenośnych komputerów i potwierdzają naszą gotowość do inwestowania na dużą skalę. Jakość, bezpieczeństwo i innowacje wciąż są dla nas najważniejsze”.

 

Szybki zapis danych

Pamięć Intel Optane to szybszy start, większa wydajność systemu oraz krótszy czas uruchamiania. Optane zapamiętuje, które funkcje są najczęściej wykorzystywane przez użytkownika poczynając od uruchomienia systemu aż do wyszukiwania plików w celu zaprogramowania połączenia, a następnie przyspiesza te procesy.

Portégé X30-F i Tecra X40-F spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poza autorskim BIOS i TPM 2.0, modele te korzystają z funkcji Secure Launch Protection oraz System Management Mode Protection.

Laptopy Portégé X30-F i Tecra X40-F będą dostępne w sprzedaży od sierpnia 2019 r. Informacje na ich temat można znaleźć pod adresem http://www.toshiba.pl/generic/business-homepage.

 

Sprawdź nasz test lekkiego ultrabooka Acer Swift 5.

Tagi:
· ·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.