Connect
To Top

Test Acer Swift 5 – ultrabook lekki jak piórko

Prowadzisz biznes, często jesteś w podróży. Potrzebujesz więc wydajnego i lekkiego laptopa, który przez długi czas pracuje na baterii. Oto Acer Swift 5. Ultrabook, który może Cię zainteresować. Sprawdź ten test, by przekonać się, czy rzeczywiście jest to sprzęt godny uwagi.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Lekkie laptopy biznesowe przy Acer Swift 5 to… sprzęt bardzo ciężki

Pamiętam, kiedy kupiłem MacBook Air byłem w szoku, jak sprzęt ten jest lekki. Niewielką wagą pochwalić mógł się również Huawei MateBook X, czy Microsoft Surface. Nawet testowany przez nas HP Elitebook x360 wydawał mi się być fajnym, lekkim urządzeniem. Nadszedł jednak czas, kiedy dotarł Acer Swift 5 i… no właśnie. Ten ultrabook waży zaledwie 970 gramów. Rozumiecie to? Przez to na początku miałem dziwne wrażenie, że wewnątrz obudowy czegoś brakuje. Testowałem już swego czasu tak lekki sprzęt. Mowa o DGM L-141QH. Tylko, że w tamtym przypadku był to raczej smartfon w obudowie laptopa. Swift 5, który testowałem przez tą lekkość sprawiał wrażenie sprzętu nie do końca premium. Oczywiście to tylko moje odczucia, które na szczęście szybko poszły w niepamięć.

Acer Swift 5 i ładowarka przypominająca prędzej te, które dołączane są do naszych smartfonów

Acer Swift 5 i ładowarka przypominająca prędzej te, które dołączane są do naszych smartfonów

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media