Okulary Ray-Ban Stories ze wsparciem dla WhatsApp

Okulary Mety i Ray-Ban nie są zwykłymi okularami chroniącymi przed promieniami słonecznymi. Ray-Ban Stories to inteligentne okulary, które według najnowszych informacji będą oferowały wsparcie dla aplikacji WhatsApp. Co to oznacza?

Meta i Ray-Ban ciągle rozwijają swoje okulary

RayBan Stories to inteligentne okulary, które będą oferowały zdecydowanie więcej niż ochrona przed promieniami słonecznymi. Okulary Mety i popularnej firmy zajmującej się produkcją tego typu akcesoriów. Model zadebiutował na rynku w 2021 roku i cały czas jest rozbudowywany przez swoich stwórców.

Przeczytaj także: Nikon kończy z produkcją cyfrowych lustrzanek. To efekt smartfonów?

Reklama

Według najnowszych informacji przekazanych przez Metę Ray-Ban Stories dostały wsparcie dla popularnego komunikatora, WhatsApp. Co to tak naprawdę oznacza dla tego urządzenia? Przede wszystkim okulary będą kolejnym urządzeniem, za pomocą którego będziemy mogli kontaktować się z najbliższymi!

Ray-ban stories
Okulary Ray-Ban Stories ze wsparciem dla WhatsApp

Ray-Ban Stories wspierają już WhatsApp

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Korzystają z niego miliony użytkowników. Wśród nich na pewno są posiadacze inteligentnych okularów Ray-Ban Stories. Meta ogłosiła właśnie, że produkt ten otrzymał wsparcie dla komunikatora. Oznacza to, że użytkownicy okularów mogą wysyłać wiadomości tekstowe, odsłuchiwać te, które otrzymali oraz prowadzić rozmowy głosowe.

Komunikator WhatsApp nie jest jedyną aplikacją, którą obsługują okulary Ray-Ban Stories. Wspierają one także inny komunikator od Mety, czyli Messengera. Meta pracuje nad całym ekosystemem, z którego będą mogły korzystać urządzenia tworzone przez firmę Marka Zuckerberga lub te powstające we współpracy tak, jak opisywane okulary.

Ray-ban stories
Okulary Ray-Ban Stories ze wsparciem dla WhatsApp

Źródło: Meta

Reklama