Oto prosty sposób na darmową kawę w McDonalds!
102
Views

Istnieje banalny sposób na darmową kawę w McDonalds. Wystarczy, że masz oficjalną aplikację restauracji i wypełnisz ankietę.

Jak odebrać darmową kawę w McDonalds?

Oto prosty sposób na darmową kawę w McDonalds!
Oto prosty sposób na darmową kawę w McDonalds!

Po dokonaniu normalnego zamówienia otrzymujecie paragon, prawda? Wystarczy spojrzeć na jego sam dół i zobaczycie, że znajduje się tam specjalny kod, który należy podać w oficjalnej aplikacji, w której to należy znaleźć sekcję “Wypełnij ankietę Opinia Gościa”. Następnie podajemy kod i wypełniamy ankietę.

Na jaką kawę można liczyć?

Oto prosty sposób na darmową kawę w McDonalds!
Oto prosty sposób na darmową kawę w McDonalds! źródło: dziennik zachodni

Według regulaminu każdy, kto wypełni ankietę może liczyć na małą czarną lub białą kawę. Trzeba mieć jednak ukończone 16 lat, ale należy pamiętać, że zakładając samą aplikację ten warunek musimy spełnić.

8. Każdy, kto wypełni ankietę otrzyma nagrodę – kupon na małą kawę czarną albo małą kawę białą. Kupon ten upoważnia osobę, która ukończyła 16 rok życia do jednokrotnego odbioru produktu gratis wskazanego na kuponie.

Trzeba jednak pamiętać, że od momentu otrzymania paragonu mamy 48 godzin na wypełnienie ankiety, bo po upływie tego czasu, kod będzie nie ważny. Istnieje także organicznie do jednej ankiety dziennie.

Sprawdź również: Jadłem Serowe Macaroni Grander w KFC. Warto? Moja opinia

Źródło: McDonalds

Kategoria artykułu
Kulinaria
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.