Jeszcze przez niecały tydzień internauci mogą głosować na produkty i usługi technologiczne 2019 roku. Głosowanie trwa od 27 stycznia i zakończy się 25 lutego. Plebiscyt Mobility Trends 2019 zakończy się uroczystą galą, która odbędzie się 4 marca 2020 w warszawskim teatrze Capitol. To właśnie wtedy poznamy wyniki plebiscytu. Co ciekawe, internauci głosujący na swoje ulubione produkty i usługi mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Plebiscyt Mobility Trends 2019 - jeszcze przez tydzień trwa głosowanie

Najlepsze produkty i usługi roku, czyli plebiscyt Mobility Trends 2019

Od niecałych czterech tygodni trwa głosowanie, w którym internauci mogą wybrać swoje ulubione produkty i usługi minionego roku. Jeszcze kilka dni, bo dokładnie do 25 lutego można głosować w plebiscycie Mobility Trends 2019. Ostatecznie, 4 marca 2020 w warszawskim teatrze Capitol poznamy najlepsze firmy z branży mobilnych technologii, na których czeka aż dwadzieścia cztery statuetki Złoty Bell. W przypadku osiemnastu z nich decydujący głos mają internauci, którzy wybierają produkty i usługi za pośrednictwem ankiety umieszczonej na stronie producenta: https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/. W pozostałych sześciu przypadkach decyzję o zdobyciu wyróżnienia ma podjąć rada merytoryczna. Składa się z ekspertów z branży, a także dziennikarzy mediów, zarówno lifestylowych jak i technologicznych. Co ciekawe, tegoroczny plebiscyt jest dziesiątą, a więc jubileuszową edycją tego wydarzenia.

Plebiscyt Mobility Trends 2019 - jeszcze przez tydzień trwa głosowanie
Plebiscyt Mobility Trends 2019 - jeszcze przez tydzień trwa głosowanie

Jubileuszowa edycja plebiscytu

Nadchodząca edycja Mobility Trends 2019 będzie dla mnie szczególnie ważna, ponieważ w tym roku obchodzimy okrągły jubileusz. Jestem dumny, że przez 10 lat wydarzenie pozostało w pełni niezależne i niezmiennie przyciąga ogromne zainteresowanie. Plebiscyt cały czas się zmieniał, dostosowywał do aktualnych trendów. W tym roku na przykład kategoria Nawigacja roku została zastąpiona przez Samochodowy gadżet roku. Niektóre kategorie, są jednak obecne na Mobility Trends od samego początku, nie wyobrażam sobie Gali, bez wręczenia nagrody za Smartfona roku – podkreśla Tomasz Cieślak pomysłodawca Mobility Trends i prezes MiT MEDIA.