Site icon MenWorld.pl

Pożałujesz, jeśli nie pójdziesz do Lidla! Trwa wielka akcja!

Sklep Lidl. Fot. własne.

Sklep Lidl. Fot. własne.

Święta to magiczny czas, w którym dzieje się naprawdę dużo, a najważniejsze jest sprawianie radości najbliższym. Popularna sieć marketów przygotowała loterię, dzięki której wywołasz uśmiech na twarzach ukochanych! Jeśli nie pójdziesz do Lidla, to możesz pożałować, ponieważ w akcji “Lidloteria prezentowa”, można wygrać naprawdę świetne prezenty!

“Lidloteria prezentowa” startuje! Biegnij do Lidla!

Co powiesz na akcję, w której codziennie, od godziny 6:00 do 21:59 możesz wygrać drogocenne prezenty? Tak właśnie działa “Lidloteria prezentowa”, która działa już na całego! Lidl przygotował naprawdę cenne upominki dla osób, które w okresie od 13 listopada do 23 grudnia zrobią zakupy za minimum 99 złotych! Nie ma więc na co czekać, ponieważ wygrana może nam przejść obok nosa!

Sklep Lidl. Fot. własne.; Pożałujesz, jeśli nie pójdziesz do Lidla! Trwa wielka akcja!
Pożałujesz, jeśli nie pójdziesz do Lidla! Trwa wielka akcja! Fot. Sklep Lidl. źródło własne.

Przeczytaj także: Co na obiad? Zrób kluseczki dyniowe z suszonymi pomidorami!

PlayStation 5, robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, lokówko-suszarki Dyson Airwrapo, projektory Samsung The Freestyle, smartfon Apple iPhone 14, albo nagroda główna 3×20 000 złotych! Między innymi takie nagrody przygotowała sieć marketów Lidl w swojej “Lidloterii prezentowej”. Codziennie można wygrać aż 16 nagród, a wspomniana nagroda pieniężna zostanie rozlosowana w finale, który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku!

Jeśli nie pójdziesz do Lidla, nie będziesz miał szansy na wygraną!

Kto nie gra, ten nie wygrywa! Jeśli nie pójdziesz do Lida, z pewnością nie będziesz miał szansy na wygraną jednej z szesnastu nagród, które można wylosować codziennie, a z pewnością nie weźmiesz udziału w finale akcji, w którym można wygrać nagrodę pieniężną o łącznej wartości aż 60 tysięcy złotych!

Pożałujesz, jeśli nie pójdziesz do Lidla! Trwa wielka akcja!
Pożałujesz, jeśli nie pójdziesz do Lidla! Trwa wielka akcja!

Jak wziąć udział w “Lidloterii prezentowej”? Nie ma nic prostszego! Wystarczy zrobić zakupy za m.in. 99 złotych ((w akcję nie zaliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i karty prezentowe) i zachować oryginalny dowód zakupy. Paragon następnie należy zarejestrować na tej stronie i włączyć się do gry o codzienne nagrody. Akcja potrwa do 23 grudnia 2023 roku.

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Exit mobile version