Pralkomaty bp już dostępne! Nowoczesne urządzenia udostępnione podróżnym!

Pralkomaty BP zostały oficjalnie uruchomione na stacjach bp w całej Polsce. Dzięki współpracy z firmą Break & Wash podróżujący mogą skorzystać z nowoczesnego urządzenia piorąco-suszącego!

Pralkomaty BP dostępne w Polsce

Stacja bp oraz firma Break & Wash postanowiły znacząco ułatwić życie osobom podróżującym camperami i zawodowym kierowcom uruchamiając pralkomaty, które można znaleźć na stacjach popularnej sieci. Nowoczesne urządzenia piorąco-suszące firmy Break & Wash są samoobsługowe i znacząco wpływają na komfort podróżowania.

Przeczytaj także: Autopay dostępny dla klientów kart flotowych Shell!

Pralkomaty BP dostępne są do użytku podróżujących przez całą dobę. Urządzenia piorąco-suszące firmy Break & Wash umieszczono w następujących lokalizacjach: Otłoczyn Zachód (87-700 Aleksandrów Kujawski), Granica (Olszyna, 68-212 Trzebiel), Reszka (Żarska Wieś 9, 59-900 Zgorzelec) Gozdowo (Gozdowo 31, 62-300 Gozdowo), Lutol (Rogoziniec 11A, 66-210 Zbąszynek) i Polesie (Polesie 129A, 99-418 Bełchów).

Z myślą o nowoczesnych i wygodnych rozwiązaniach

Firma Break & Wash jest pierwszą w Polsce firmą, która dostarcza urządzenia piorąc-suszące do stacji benzynowych w systemie vendingowym. Urządzenia tego typu sprawdzają się w szczególności na dużych stacjach dostosowanych do potrzeb kierowców zawodowych lub podróżujących camperami. Pralkomaty BP są więc urządzeniami, które mocno wpływają na komfort podróżowania. Działają 24/7, a płacić za ich usługi można gotówką, kartą płatniczą lub przedpłaconą.

Pralkomaty BP stworzone przez firmę Breake & Wash posiadają trzy tryby prania, które można dostosować do typu odzieży i zabrudzeń. Najdłuższy cykl prania w temperaturze 60 stopni trwa 45 minut. Urządzenia oferują także dwa tryby suszenia (20 lub 40 minut). Do pralek klienci mogą używać własnych produktów lub kupić je na miejscu, z automatu.

Marka Break & Wash wprowadziła łatwe w obsłudze i wygodne rozwiązanie odpowiadające na codzienne potrzeby podróżujących, w tym kierowców zawodowych oraz osób w dłuższej podróży, na przykład przemieszczających się kamperami. Nasza koncepcja powstała z miłości do prostych rozwiązań – bardzo zależy nam na tym, aby nasze pralkomaty były dostępne zawsze po drodze w całej Polsce.

KRZYSZTOF LUBISZEWSKI, PREZES ZARZĄDU BREAK & WASH.  

Rozpoczynając współpracę z polskim startupem i wprowadzając automaty na nasze stacje, realizujemy założenia naszej strategii wychodzenia naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych Klientów. Automaty Break & Wash na stacjach bp to kolejny element podnoszący komfort podróżnych zatrzymujących się w naszych punktach, w tym kierowców zawodowych, czy coraz liczniejszej grupy podróżującej kamperami. Prostota i szybkość obsługi to dla naszego Klienta ważne elementy

dr Magdalena Kandefer – Kańtoch, rzeczniczka prasowa w bp Polska

Źródło i zdjęcia: BP

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Canelo do Messiego: „Módl się, żebym Cię nie spotkał”. Bokser grozi piłkarzowi!

Reprezentacja Argentyny w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata...

Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Brazylia jest jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu. Pierwszym...

„Nie umiemy grać”. Wojciech Szczęsny ostro i w punkt!

Reprezentacja Polski zremisowała z Meksykiem w pierwszym meczu na...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!