Prezent dla dziecka? Rozważ smartwatch marki Bemi

Mikołaj tuż za rogiem. Dlatego jeśli zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla dziecka, możesz rozważyć smartwatch marki Bemi. Jest to nowy producent elektroniki ubieralnej, który oferuje zegarki w rozsądnych cenach. Każdy z prezentowanych modeli można kupić w sieciach Media Markt oraz Media Expert, a także w sklepach online.

Jeśli nadal nie wiesz jaki wybarć prezent dla dziecka, a chciałbyś by było to coś praktycznego, myślę, że fajnym wyborem byłby smartwatch. Jeśli będzie to pierwszy tego typu sprzęt, nie należy przesadzać z drogimi gadżetami. Dlaczego? To oczywiste. Jeśli dziecku nie spodoba się smartwatch, rzuci go za kilka chwil „w kąt”. Należy jednak wiedzieć, że tańszy, nie oznacza gorszy. Każdy smartwatch marki Bemi oferuje wiele ciekawych funkcji, które sprawdzą się podczas codziennego użytkowania.

Jaki wybrać prezent dla dziecka? Smartwatch’e marki Bemi polecają się na… Mikołaja

Jedną z interesujących funkcji, jakie posiadają urządzenia marki Bemi to tak zwane wirtualne ogrodzenie. Tak, wiem. Brzmi dość dziwnie. Jest to jednak fajniejsze niż Wam się wydaje. Możecie wyznaczyć obszar, po którym dziecko może się poruszać. Jeśli tylko granica zostanie przekroczona, smartwatch marki Bemi szybko poinformuje nas o tym fakcie. Kolejną ciekawostką jest funkcja SOS, która jak sama nazwa mówi, pozwala w razie potrzeby szybko wezwać pomoc. Wystarczy w tym celu użyć dedykowanego przycisku znajdującego się na obudowie urządzenia.

Reklama

Wybrane modele wyposażone są w moduły GPS, LBS oraz AGPS, a także LTE/4G, które pozwala na korzystanie z zegarka jak z telefonu. Możemy na przykład wykonać do naszego dziecka połączenie telefonicznie, a także wideo, gdyż smartwatche posiadają wbudowaną kamerkę. Z racji tego, że taki sprzęt może być narażony na kurz i zachlapania, wszystkie modele spełniają normę IP67. To sprawia, że dziecko może nawet na chwilę zanurzyć zegarek w wodzie i nic nie powinno się mu stać. I dziecku i smartwatchowi rzecz jasna.

Jakie modele dostępne są w Polsce?

Zacznijmy od najtańszego modelu. W cenie 248 zł możemy kupić Bemi Kid, który wyposażono w baterię o pojemności 400 mAh, procesor RDA8955 oraz moduł 2G. To właśnie dzięki niemu możemy rozmawiać z naszym dzieckiem nawet wtedy, gdy nie ma ono przy sobie smartfona. Model ten posiada również GPRS, LBS oraz kamerę. W zależności od upodobań, możemy wybrać wariant niebieski, czarny bądź różowy.

Kolejny wariant to Bemi Fun, który wyposażono w nieco lepsze parametry. Przede wszystkim mówimy o 4 GB pamięci wewnętrznej oraz 512 MB RAM. Akumulator również jest znacznie „pojemniejszy”, gdyż w tym przypadku mówimy o pojemności rzędu 700 mAh. Producent wyposażył ten model również w Wi-Fi, LTE, GPS, AGPS oraz LBS. Użytkownik będzie mógł za jego pomocą słuchać muzyki, gdyż Bemi Fun posiada odtwarzacz muzyczny. Jego cena to 299 zł. Smartwatch ten dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, różowym oraz niebieskim.

Jaki wybrać prezent dla dziecka? Chyba już wiesz, że kolejną propozycją również będzie smartwatch marki Bemi. Tym razem najdroższy, bo wyceniony na 498 zł model Sport, który pod względem parametrów nie różni się od wariantu Fun. Ma on jednak funkcję monitorowania tętna, snu oraz harmonogramu, który umożliwia wprowadzenie ważnych wydarzeń, które będą wyświetlane w formie powiadomień. W tym przypadku mamy jednak cztery kolory. A są to: czarny, różowy, biały oraz niebieski.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama