Prognoza cen paliw jest optymistyczna. Będzie lepiej!

Ceny paliw w dalszym ciągu są wysokie, jednak analitycy przewidują, że będą one mniejsze. Prognoza cen paliw na polskich stacjach jest więc obiecująca. Ile będzie kosztował litr benzyny, oleju napędowego i LPG w dniach od 19 do 25 września?

Paliwo tanieje! Do wspaniała wiadomość dla kierowców!

Analitycy serwisu e-petrol.pl mają dla nas dobre wiadomości. Prognozy cen paliw są bowiem obiecujące. Specjaliści zauważyli, że ostatni tydzień przyniósł korektę cen w polskich rafineriach. Mówimy tutaj zarówno o benzynie, jak i o oleju napędowym. Efekty tego mogliśmy zobaczyć na stacjach benzynowych.

Przeczytaj także: Aktywiści zniszczyli dystrybutory na 7 stacjach paliw w UK

Zmiany na stacjach będą dalej zauważalne, ponieważ szykuje nam się mocna korekta cen. Jak możemy przeczytać w serwisie e-petrol, 15 września, zanotowano zmiany, jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną paliw. Benzyna bezołowiowa 95 kosztowała średnio 6,44 zł/litr, czyli o 8 groszy mniej na litrze w porównaniu do poprzedniego tygodnia. W przypadku oleju napędowego było to mniej o 16 gr/l, czyli średnio 7,47 zł/l. Cena LPG również systematycznie maleje – średnia cena tego paliwa to 3,11 zł/l. Prognoza cen paliw jest również dobra na przyszły tydzień.

ceny paliw diesel, Prognoza cen paliw. Ceny na stacjach spadną?
Ceny paliw maleją i będą maleć!

W przyszłym tygodniu będzie jeszcze taniej. Prognoza cen paliw są obiecujące!

Prognoza cen paliw na okres od 19 do 25 września według analityków portalu e-petrol.pl jest bardzo obiecującą. Rynek ropy naftowej w tym tygodniu miał dwa skrajne oblicza, ponieważ na początku za baryłkę trzeba było zapłacić 95 dolarów, a już w piątkowe przedpołudnie baryłka na giełdzie w Londynie kosztowała mniej niż 91 dolarów.

ceny paliw diesel, Prognoza cen paliw. Ceny na stacjach spadną?
Ile zapłacimy za paliwo w okresie od 19 do 25 września?

Jak więc będą mogły wyglądać ceny paliw w okresie od 19 do 25 września. Prognozy cen paliw przewidują, że za litr benzyny Pb95 zapłacimy w granicach od 6,25 – 6,39 zł/l, natomiast benzyna Pb98 będzie kosztowała 7,04-7,21 zł/l. Analitycy serwisu e-petrol przewidują, że olej napędowy ON będzie kosztował od 7,27 do 7,41 zł/l, natomiast autogaz LPG – 3,04-3,31 zł/litr.

Źródło: e-petrol

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Test Motorola Edge 30 Pro. Topowy smartfon z Androidem

Oto test Motorola Edge 30 Pro. Tanio już było....

Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Aktor Ryan Grantham został skazany na dożywocie za zabójstwo...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Rośnie płaca minimalna. Wzrost płac o nawet 600 złotych!

Rząd od dawna zapowiadał, że płaca minimalna wzrośnie. Od...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj