Przystanek Woodstock 2016 według Leszka Chmielewskiego

Przystanek Woodstock to jeden z najważniejszych festiwali na muzycznej mapie Polski. Jego niepowtarzalna atmosfera to zasługa doskonałej muzyki, uczestników oraz różnorodnych atrakcji. W tym roku Leszek Chmielewski, przygotował dla Woodstockowiczów specjalną Strefę Lecha, a w niej m.in. strefę fryzjerską, w której każdy uczestnik Przystanku mógł zadbać o rockowy image i stworzyć na swojej głowie zielonego irokeza. Tłumy festiwalowiczów przyciągnęła również spektakularna Latarnia Lecha – tzw. Strefa beach bar-u, w której fani dobrej zabawy mogli odpocząć po solidnej porcji muzycznych doznań.

Przystanek Woodstock 2016
Przystanek Woodstock 2016

Przystanek Woodstock 2016 z Leszkiem Chmielewskim

Po raz pierwszy w historii festiwalu Leszek Chmielewski dał młodym zespołom niepowtarzalną szansę zaistnienia przed szeroką publicznością. W Strefie Lecha zaprezentowali się utalentowani artyści, którzy otrzymali Dziką Kartę Lecha, w czasie eliminacji do Przystanku Woodstock. Festiwalowicze mogli posłuchać Mademoiselle Carmel, Wiewiórka Na Drzewie, Alcoholica, The Shipyard, Exlibris czy Ogień.

Na terenie Strefy Lecha, przygotowano również Strefę Eko, która pomogła oczyścić teren Festivalu – łącznie zebrano prawie 3 tony odpadów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego Woodstocku oczami Leszka Chmielewskiego.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Rosja nie zagra na Euro 2024! Sborna wyrzucona z turnieju!

Reprezentacja Sbornej, jak i wszystkie rosyjskie kluby zostały wyrzucone...

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!

Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu rosyjskiego, w którym...

Poczta Polska podnosi ceny paczek i listów od 1 października

Poczta Polska podjęła decyzję o podniesieniu cen usług począwszy...

OnePlus 11 Pro – specyfikacja ujawniona!

Wygląd OnePlus 11 Pro został ujawniony już w zeszłym...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj